Szukaj

Kukiz zbulwersowany zachowaniem dyrektora biura poselskiego. „Wstrętne. Ukarałbym go znacznie surowiej. Do pudła!”

09-02-2017 11:57
Paweł Kukiz w Sejmie Fot. Piotr Drabik / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

Pijany dyrektor biura posła Kukiz’15 w czasie nocnej przejażdżki po Sulechowie rozbił dwa auta, następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Co więcej, w czasie zatrzymania miał grozić policjantom, powołując się na polityczne wpływy.

Zdarzenie miało miejsce 5 lutego w nocy w Sulechowie na ul. Wiśniowej. 29-letni mieszkaniec powiatu żarskiego rozbił dwa samochody i uciekł z miejsca zdarzenia. Świadek zawiadomił policję, która odnalazła pijanego kierowcę kilka ulic dalej. Okazał się nim Michał K., dyrektor biura poselskiego Pawła Grabowskiego z Kukiz’15. Mężczyzna w organizmie miał dwa promile alkoholu.

Koniecznie przeczytaj: Janusz Korwin-Mikke naprawdę poruszony. Ze łzami w oczach żegnał zmarłego posła Kukiz’15 [WIDEO]

Czytaj też: Z Kukiz’15 odeszły dwie posłanki. Odejść miał również Rafał Wójcikowski

Świadkowie relacjonowali, że 29-latek groził policjantom, że stracą pracę. Pijany kierowca powoływał się na polityczne wpływy, wymieniając nazwisko swojego pracodawcy - Pawła Grabowskiego.

Zdarzenie skomentował m.in. Paweł Kukiz, który nie ukrywał oburzenia.

Pijany kierowca to potencjalny zabójca. Wstrętne. Już nie pracuje. Gdybym był władny to ukarałbym go znacznie surowiej. Do pudła. I tyle w temacie. Bardzo wszystkich przepraszam. Nie weryfikuję pracowników administracyjnych biur poselskich – napisał na swoim koncie na Facebooku lider Kukiz’15.

 

Warto przeczytać: Paweł Kukiz: „Wśród Żołnierzy Wyklętych byli bandyci”

Podziel się