Szukaj

Kukiz zbulwersowany zachowaniem dyrektora biura poselskiego. „Wstrętne. Ukarałbym go znacznie surowiej. Do pudła!”

09-02-2017 11:57
Paweł Kukiz w Sejmie Fot. Piotr Drabik / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

Pijany dyrektor biura posła Kukiz’15 w czasie nocnej przejażdżki po Sulechowie rozbił dwa auta, następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Co więcej, w czasie zatrzymania miał grozić policjantom, powołując się na polityczne wpływy.

Zdarzenie miało miejsce 5 lutego w nocy w Sulechowie na ul. Wiśniowej. 29-letni mieszkaniec powiatu żarskiego rozbił dwa samochody i uciekł z miejsca zdarzenia. Świadek zawiadomił policję, która odnalazła pijanego kierowcę kilka ulic dalej. Okazał się nim Michał K., dyrektor biura poselskiego Pawła Grabowskiego z Kukiz’15. Mężczyzna w organizmie miał dwa promile alkoholu.

Świadkowie relacjonowali, że 29-latek groził policjantom, że stracą pracę. Pijany kierowca powoływał się na polityczne wpływy, wymieniając nazwisko swojego pracodawcy - Pawła Grabowskiego.

Koniecznie przeczytaj: Janusz Korwin-Mikke naprawdę poruszony. Ze łzami w oczach żegnał zmarłego posła Kukiz’15 [WIDEO]

Czytaj też: Z Kukiz’15 odeszły dwie posłanki. Odejść miał również Rafał Wójcikowski

Zdarzenie skomentował m.in. Paweł Kukiz, który nie ukrywał oburzenia.

Pijany kierowca to potencjalny zabójca. Wstrętne. Już nie pracuje. Gdybym był władny to ukarałbym go znacznie surowiej. Do pudła. I tyle w temacie. Bardzo wszystkich przepraszam. Nie weryfikuję pracowników administracyjnych biur poselskich – napisał na swoim koncie na Facebooku lider Kukiz’15.

 

Warto przeczytać: Paweł Kukiz: „Wśród Żołnierzy Wyklętych byli bandyci”

Podziel się