Szukaj

Kukiz jest zdeterminowany. Chce odszukać internautę, który jest autorem plotki na jego temat [WIDEO]

08-01-2017 01:14
Paweł Kukiz tvp.info / screen
Podziel się

Ostatnio w mediach społecznościowych pojawiły się pogłoski o tym, że Paweł Kukiz spotkał się 16 grudnia z Donaldem Tuskiem. Muzyk i polityk zaprzeczył tym doniesieniom. Zapowiedział też, że zrobi wszystko, aby ustalić dane osoby, która rozsiewa w Internecie takie nieprawdziwe informacje na jego temat.

Ja powiem tylko w wielkim skrócie, że wolałbym spotkać się z tym siódmym królem Belzebubem tak szczerze mówiąc. Ale to tak na marginesie… nie, nie spotykałem się – Kukiz zdecydowanie zaprzeczył plotkom na temat rzekomego spotkania z Donaldem Tuskiem 16 grudnia.

Polityk, który był gościem programu na antenie TVP Info dodał też, że ma zamiar ustalić, kto stoi za tą zmyśloną historią.

A przeciwko autorom tej plotki będą prowadzone działania. Przede wszystkim ustalenie personaliów tej osoby, która na Twitterze posługuje się pseudonimem. To jest rzecz podstawowa. Chcę po prostu wiedzieć kto to jest, kto rozsiewa takie plotki – zapowiedział lider Kukiz’15, który dodał, że najpierw chce ustalić dane tej osoby, a później przekazać sprawę do prokuratury.

Koniecznie przeczytaj: Paweł Kukiz nie idzie na bal! Został w domu, żeby ponabijać się z KODziarzy. I genialnie mu to wyszło! [WIDEO]

Czytaj też: Tusk chwalił się zaproszeniem od Trumpa, które… nie było dla niego!

Warto przeczytać: Zabawne czy żenujące? Kukiz’15 stworzył specjalny klip na sylwestra [WIDEO]

Podziel się