Szukaj

Ktoś wybił szyby w mieszkaniach chłopaka Magdaleny Żuk i jego kolegów

13-05-2017 19:15
Magdalena Żuk z chłopakiem Fot. Patriot24.TV / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Jak podaje stacja TVP Info, partner Magdaleny Żuk, Markus W. oraz jego dwaj koledzy, Maciej S. i Michał R. złożyli w piątek zeznania na policji we Wrocławiu, po tym jak ktoś powybijał szyby w ich mieszkaniach.

Według doniesień mediów, atak na chłopaka Magdaleny Żuk i jego znajomych związany jest z oskarżeniami internautów, którzy twierdzą, że wszyscy trzej mieli związek ze śmiercią 27-latki. Przypomnijmy, Michał R. nagrywał słynne nagranie z Magdą, która dzwoniła do swojego chłopaka z Egiptu, a Maciej S. pojechał po dziewczynę na miejsce.

Parę dni temu Markus W. w wywiadzie dla stacji TVN zapewniał, że kierowane w jego stronę są bezpodstawne. Boję się o moich bliskich i osoby, które zostały pomówione. To nie są żarty. Rzeczy, które były wypisywane pod naszym adresem, to są zwyczajne groźby – mówił mężczyzna.

Koniecznie przeczytaj: Co naprawdę stało się z Magdaleną Żuk? TVP przekazuje wyniki swojego śledztwa w Egipcie [WIDEO]

Czytaj też: Polski nurek pracujący w Egipcie o sprawie Magdaleny Żuk: „Przyjeżdża szejk i robi, co chce z kobietą”

Łukasz Frankiewicz, pełnomocnik Markusa W. także stwierdził, że podejrzewanie jego klienta o udział w śmierci Magdy, „to kompletna bzdura”. W rozmowie dla wp.pl adwokat dodał też, że „przygotowywane są już pozwy cywilne przeciwko osobom, które piszą takie rzeczy”.

O sprawie informowano m.in. w „Teleexpressie”:

Warto przeczytać: Nagrania ze szpitala w Hurghadzie, gdzie zmarła Magdalena Żuk [WIDEO]

Podziel się