Szukaj

Ksiądz Oko miażdży Biedronia w „Skandalistach”. Zezwierzęcenie i udawana monogamia [WIDEO]

05-03-2017 14:16
Biedroń i ks. Oko w skandalistach Fot. Politolog TV / YouTube / screen YouTube
Podziel się

W sobotę 5 marca gościem programu „Skandaliści” na antenie Polsat News był ks. dr hab. Dariusz Oko, który znany jest ze swojej bezkompromisowej krytyki ideologi gender i propagandy homoseksualnej. Duchowny odniósł się m.in. do osoby Roberta Biedronia, prezydenta Słupska, który nie kryje się ze swoją odmienną orientacją.

W czasie rozmowy z Agnieszką Gozdyrą ks. Oko podtrzymał swój zdecydowany sprzeciw wobec promowania ideologii gender, zaznaczając, że realizuje tutaj nauki papieża, który niedawno wspominał o „kolonizacji ideologicznej popieranej przez bardzo wpływowe kraje”.

Ks. Oko mówił także o homoseksualizmie i tym, jak on wygląda w on praktyce. Duchowny odniósł się do książki Jacka Kochanowskiego z Katedry Socjologii Moralności i Aksjologii Ogólnej UW, którego nazwał „jednym z czołowych gejów Polski”.

Koniecznie przeczytaj: Robert Biedroń do dziennikarki: „Cierpliwie czekałem, tak jak pani lubi - na kolanach...” [WIDEO]

Czytaj też: Jak w praktyce wyglądają rządy Roberta Biedronia w Słupsku? Miał być dynamiczny rozwój miasta, nie wyszło...

W tej książce chwali się on tym, że chodzi do darkroomu i należy być z tego dumnym. Dodaje, że płeć to chybotliwa konstrukcja, trzeba odrzucić kulturę i wrócić do poziomu zwierzęcego. Co istotne, mówi gejom: nie kłamcie, nie udawajcie, że zależy wam na monogamii. To byłoby do pana Biedronia, który był tydzień temu (w "Skandalistach" - red.) - powiedział ks. Oko.

Agnieszka Gozdyra odparła, że „przecież Robert Biedroń od 14 lat żyje w związku z jednym partnerem”.

Tak mówi, ale trzeba by go zapytać, ilu jeszcze ma innych. Statystycznie jest to mało prawdopodobne. Badania naukowe mówią, że geje mają bardzo wielu partnerów - stwierdził duchowny.

Badania pokazują, że gej ma średnio w życiu 500 partnerów. Im nie chodzi o stałe związki. Monogamia u gejów znaczy, że jest jeden główny partner i wielu dodatkowych. Tak wygląda rzeczywistość gejów i oni sami o tym piszą - dodał ks. Dariusz Oko.

Geje chcą udowodnić, że są tacy jak inni, ale nie są. Rzeczywistość ich życia jest bardzo inna. Wynika to z samej natury. Nie można tego propagować. Oni chcą wchodzić do szkół – podkreślił duchowny, który wspomniał także o pedofilskim skandalu w chórze Polskie Słowiki z udziałem dyrygenta.

To najgorszy pedofil Polski. On prawdopodobnie zgwałcił 400 chłopców, kiedy był dyrektorem chóru. I gwałcił ich również, kiedy miał AIDS - powiedział ks. Oko.

Warto przeczytać: Janusz Korwin-Mikke w „Skandalistach”. Ostre starcie z Joanną Seneszyn [WIDEO]

Podziel się