Szukaj

Czarne protesty należy popierać, ponieważ Polska jest w NATO – to jeden z idiotycznych argumentów „księdza”, który chce legalizować aborcję [wideo]

24-03-2018 23:08
Ksiądz na Czarnym Proteście Fot. Media Narodowe / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Podczas Czarnego Piątku na ulice wyszło protestować wiele osób o lewicowych poglądach. O ile obecność środowisk feministycznych nikogo nie dziwiła, o tyle ksiądz idący wśród protestujących przykuwał uwagę.

Z duchownym postanowił porozmawiać dziennikarz Mediów Narodowych. Zapytał księdza, z jakiej jest parafii. Odpowiedź dużo wyjaśniała – „ksiądz” odparł, że jest z „kościoła chrześcijańskiego” i nie ma nic wspólnego z Kościołem Rzymskokatolickim.

„Duchowny” opowiedział również, w jakim celu przyszedł na protest:

Chciałem poprzeć te panie. Wartości prezentowane na marszu są mi bardzo bliskie. Kościół Katolicki robi bardzo źle, bo bardzo dużo ludzi odchodzi od Kościoła. I na tym Kościół Katolicki się bardzo przejedzie.

Koniecznie przeczytaj: Niezwykle mocne słowa posłanki Prawa i Sprawiedliwości – bez owijania w bawełnę powiedziała, co myśli o zwolennikach aborcji i uczestnikach Czarnego Piątku

Czytaj też: To jest właśnie feminizm? Niezwykle wulgarny atak Gretkowskiej w polskim „Vogue”: „Kościół trzyma Polskę za jaja i z palcem w c**ie”

Następnie dziennikarz zapytał o to, czy potrzebna jest liberalizacja prawa aborcyjnego:

Ależ naturalnie! Jest XXI wiek. Jesteśmy w NATO, Unii Europejskiej. Jest postęp, idzie cywilizacja do przodu. Wie pan, w takich czasach żyjemy. Wartości są zależne od postępu technologicznego, to nie ulega wątpliwości.

Warto przeczytać: „Nie każdy lubi dzieci, życie to cierpienie” – 18-latka w szokujący sposób tłumaczy, dlaczego jej zdaniem aborcja powinna być legalna [wideo]

Podziel się