Szukaj

Ks. prof. Oko o islamie: „Mahomet to nie drugi Pan Jezus. To człowiek, który seryjnie mordował i gwałcił” [WIDEO]

27-12-2017 11:43
Ks. prof. dr hab. Dariusz Oko o islamie Fot. TVP Info / Twitter / screen Twitter
Podziel się

„Mahomet potrafił jednego dnia zrobić mały Holocaust; wszędzie, gdzie wchodził islam, była przemoc i gwałt” - podkreślił ks. prof. dr hab. Dariusz Oko, który był gościem programu „Minęła 20” w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia.

Duchowny mówił o skali prześladowań, jakich doświadczają chrześcijanie z rąk wyznawców Allaha. Musimy brać pod uwagę, że islam zniszczył połowę chrześcijaństwa, że muzułmanie każdego roku zabijają dziesiątki tysięcy chrześcijan, gwałcą dziesiątki tysięcy chrześcijanek. Mamy prawo i obowiązek, by zastanawiać się, co zrobić, aby nie zniszczyli drugiej połowy.

Ks. prof. Dariusz Oko zwrócił uwagę na postępującą islamizację Europy: Widzimy co się dzieje na Zachodzie. W Wiedniu dzisiaj 30% dzieci ma imiona muzułmańskie.

Koniecznie przeczytaj: Afrykański biskup konwertował na islam i przekształcił kościół w meczet. Kuriozalny powód zmiany wiary [WIDEO]

Czytaj też: Ryzykowali życiem, aby porzucić islam i przejść na katolicyzm. Teraz zadali papieżowi niewygodne pytanie

Dodał, jak niebezpieczną ideologią jest islam: Tam gdzie wchodzi ta religia kończy się wolność, nie wolno zmieniać wyznania, tam jest przemoc. To istota islamu.

Duchowny pokreślił, że wzorem do naśladowania dla wyznawców Allaha jest prorok Mahomet, który ma na sumieniu wiele zbrodni: Mahomet to nie był drugi Pan Jezus. On seryjnie mordował i gwałcił ze swoimi towarzyszami. Potrafił jednego dnia zrobić mały Holocaust, wymordował całe plemię 800 mężczyzn, a ich kobiety sprzedał na targu. Zabijał tysiące ludzi, gwałcił tysiące kobiet, a w Koranie jest napisane, że trzeba go naśladować. Więc muzułmanie naśladują już czternaście wieków.

Ks. prof. Oko jasno dał do rozumienia, z czym zawsze wiąże się dominacja islamu: Wszędzie gdzie dzisiaj islam rządzi są łamane podstawowe prawa człowieka. Nie ma wolności, nie ma szacunku dla kobiet, czy dla niewierzących. Muzułmanin, który chciałby przejść na chrześcijaństwo ma być zamordowany przez własną rodzinę. To jest religia przemocy.

Duchowny zwrócił również uwagę na wojujący ateizm, który sprzyja islamowi.

 

Warto przeczytać: Musieli przejść na islam, aby przeżyć. Tragiczna sytuacja koczowniczego plemienia wygnanego ze zniszczonego tropikalnego lasu

Podziel się