Szukaj

Pieczyński już doszedł do siebie po pobiciu. Od razu zaczął obrażać katolików. Nawet Gozdyra nie mogła uwierzyć, w to co słyszy [WIDEO]

22-01-2018 11:49
Agnieszka Gozdyra, Krzysztof Pieczyński Fot. Agata / Twitter / screen Twitter
Podziel się

O Krzysztofie Pieczyńskim ostatnio w mediach znów zrobiło się głośno za sprawą rzekomego pobicia. Teraz aktor w programie „Skandaliści” wykorzystał swoje „5 minut” i zaatakował na wizji Kościół Katolicki. Wydaje się, że nawet prowadząca program Agnieszka Gozdyra była zszokowana jego słowami.

Pieczyński mówił o Kościele Katolickim jak o organizacji zbrodniczej:

Kościół ma całą listę tzw. Ojców Kościoła i Doktorów Kościoła. To są ludzie, którzy założyli inkwizycję dominikanów i inkwizycję jezuitów. Ludzie, których zbrodnie są niewyobrażalne – przekonywał.

Kościół powinni stanąć przed sądem w Norymberdze, ponieważ jest to jedyne miejsce, które pasuje do rozmiaru zbrodni popełnionych przez Kościół – dodał.

Koniecznie przeczytaj: Michał Szczerba rzucił wulgaryzmem w programie na żywo. Prowadząca program Agnieszka Gozdyra była zszokowana: „Panie pośle są granice!” [WIDEO]

Czytaj też: Tomasz Lis wściekły na… Agnieszkę Gozdyrę. Dziennikarka Polsatu stanęła w obronie pomnika smoleńskiego [FOTO]

Według niego, „chrześcijaństwo jest organizacją terrorystyczną”, a przykładem jest działalność Koscioła w Ameryce Południowej. Terror trwał tysiąc lat. Kościół katolicki do końca XVI wieku wymordował 60 mln ludzi – mówił Pieczyński.

Potem dodał, że w czasie komuny Kościół „miał się świetnie, tak dobrze, jak teraz”. Kościół zawsze trzymał z silniejszymi – stwierdził.

Aktor próbował podważyć fundamenty wiary chrześcijańskiej.

Kościół przy pomocy sfałszowanych dokumentów, zbrodni, nacisków politycznych, szantażu uzyskał to, że ma związek z bóstwem. Tego związku Kościół nie ma i dlatego papież jest takim samym człowiekiem (..) jak każdy inny urzędnik, czy to prezydent państwa – ocenił.

Jego zdaniem papież też powinien stanąć przed sądem, aby w symboliczny sposób odpowiedzieć za zbrodnie Kościoła.

W te brednie zdawała się nie wierzyć nawet słuchająca go prowadząca program Agnieszka Gozdyra.

Fragmenty programu poniżej:

Warto przeczytać: Afrykański biskup konwertował na islam i przekształcił kościół w meczet. Kuriozalny powód zmiany wiary [WIDEO]

Podziel się