Szukaj

Krystyna Pawłowicz z pobłażaniem o histerycznych nawoływaniach płk. Mazguły

14-07-2017 19:39
Pułkownik Adam Mazguła Fot. Adam Mazguła / wikipedia / CC BY-SA 4.0
Podziel się

Były wojskowy po raz kolejny próbował zaapelować o obalenie rządzących. W swoim histerycznym wpisie na Twitterze napisał o „wojnie” i „zamachu stanu”. Posłanka PiS szybko sprowadziła go na ziemię.

Płk Adam Mazguła, od miesięcy aktywny uczestnik antyrządowych demonstracji, postanowił dorzucić swoje 3 grosze do trwającej histerii wokół zmian w sądownictwie.

Na swoim facebookowym koncie były wojskowy zamieścił nagranie, w którym stwierdza, że „czuje się w stanie WOJNY z faszystami, którzy dokonali ZAMACHU STANU w Polsce”. Nawołuje też do protestów – pod siedzibą Prawa i Sprawiedliwości, władz kościelnych i ministerstw.

Koniecznie przeczytaj: Zbezczeszczono grób rodziców poseł Krystyny Pawłowicz

Czytaj też: Zwolenniczka KOD zszokowała dziennikarza. Tak „spektakularnej” obrony komunizmu nie spodziewał się [WIDEO]

„Koniec uśmiechów!” – zadeklarował.

Powtórzony na Twitterze wpis spotkał się z dużym odzewem, zwłaszcza osób o zgoła przeciwnych poglądach.

Na „apel” Mazguły postanowiła też odpowiedzieć prof. Krystyna Pawłowicz.

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości przypomniała, że przysięgę żołnierską, na którą w swoim wystąpieniu powoływał się jej adwersarz, składał on m.in. wobec PZPR.

„Kolejny z refleksem…” – napisała, odnosząc się do wzmianki o rzekomym zamachu stanu. – „Panie Mazguła, przecież zamachu stanu Wałęsa z kolegami dokonali w czerwcu 1992!!! Panie Mazguła, proszę się już nie denerwować, PiS pomściło tamten „faszystowski” zamach wygrywając z „faszystami” wybory w 2015 roku”.

I, nawiązując do wojskowych nawiązań we wpisie Adama Mazguły, zakończyła swoją odpowiedź: „Panie Mazguła: SPOOOOCZNIJ!!!”

Warto przeczytać: Hanna Lis „wkopała” męża? Gdyby nie jej podpis, komornik nie zająłby kont naczelnego „Newsweeka”

Podziel się