Szukaj

Małgorzata Kożuchowska o krytykowaniu jej wiary w Boga „Chodzę w niedzielę do kościoła. To ma mnie dyskwalifikować?”

09-08-2018 19:50
Małgorzata Kożuchowska Fot. A woman with class / Facebook.com
Podziel się

Znana polska aktorka Małgorzata Kożuchowska niejednokrotnie podczas udzielanych wywiadów otwarcie przyznawała się do bycia katoliczką i regularnego uczęszczania do kościoła. Jak się okazuje, z tego powodu musi się mierzyć z nieprzychylnymi komentarzami. Opowiedziała o tym podczas niedawnego wywiadu dla miesięcznika „Zwierciadło”.

Podczas wywiad Małgorzata Kożuchowska po raz kolejny przyznała, że jest osobą głęboko wierzącą i praktykującą, ale jak podkreśliła, sama się z tym nie obnosi, ani też nikogo nie próbuje na siłę nawracać.

W trakcie tej rozmowy potwierdziła również, że z związku z swoją publiczną deklaracją wiary w Boga musi mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami: 

Mówią o mnie katolka. To znaczy… sekciara. Czyli że co? Wiara w Boga czyni cię sekciarzem?! Co to w ogóle oznacza w odniesieniu do aktora? Traktuje się mnie inaczej, bo chodzę w niedzielę do kościoła? To ma mnie dyskwalifikować? Co to ma w ogóle wspólnego z zawodem, jaki wykonuję? Nie wiem, może ktoś się obawia, że zacznę na planie nauczać albo nawracać?

Koniecznie przeczytaj: Aktorka Anna Dereszowska o Polsce: „To nie jest obecnie mój kraj”

Czytaj też: Tomasz Lis promuje „Newsweeka” wywiadem z polską aktorką i jej partnerem Izraelczykiem: „Miłość w czasach zarazy i antysemityzmu” [foto]

Warto przeczytać: Niewiarygodna kompromitacja służb badających sprawę Amber Gold. Małgorzata Wassermann zdradziła, dlaczego nie założono podsłuchu Marcinowi P. [WIDEO]

Podziel się