Szukaj

Marian Kowalski w bezlitosny sposób wyśmiał Ryszarda Petru. „Zostanie z przysłowiowym fi**em w garści” [WIDEO]

18-03-2017 13:13
Marian Kowalski - Idź pod prąd Fot. idzpodprad / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Działania polityków Nowoczesnej często stają się obiektem kpin. Nie inaczej było i w tym razem. Z Ryszarda Petru bezlitośnie zadrwił Marian Kowalski, który skomentował ostatnią akcję polityka.

Lider Nowoczesnej wystosował otwarty list do przywódców państw europejskich, w którym prosił „europejskich przyjaciół” o wsparcie, przekonując, że opozycja lepiej reprezentuje poglądy Polaków niż obecna władza.

Mierząc się z niejednoznaczną postawą polskich władz, opozycja w Polsce chce zaznaczyć, że chce partycypować w procesie zmian, by w kolejnych wyborach być alternatywą dla Polaków, by dać im wizję, która najlepiej oddaje ich przekonania i reprezentuje ich interesy.

Koniecznie przeczytaj: Kowalski: „Jeśli macie w dupie swojego prezydenta, to każdego z was inni będą mieć w dupie!” [WIDEO]

Czytaj też: Marian Kowalski o rządach Donalda Tuska: „Sk*rwysyńskie państwo, spi*rdalać do TVN-u” [WIDEO]

Chcemy reprezentować głos proeuropejskich obywateli Polski. Chcemy uczestniczyć w debacie o przyszłości Unii Europejskiej, z której obecny rząd próbuje nas wycofać. Nie pozwolimy na to, ale właśnie dlatego, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej od czasu upadku Muru Berlińskiego, potrzebujemy wsparcia europejskich przyjaciół – pisał Ryszard Petru.

Do akcji polityka odniósł się Marian Kowalski.

Pan Ryszard Petru napisał list. Jak ma nie pisać? 8 procent w sondażach, a plany były wielkie – ironizował Kowalski. Były kandydat na prezydenta z ramienia Ruchu Narodowego odniósł się również do hasła „ulica i zagranica”, które przypisywane jest politykom opozycji. Jak ulica „zawiedła”, to zagranica nie zawiedzie – ironizował Kowalski.

Biedny ten Ryszard, naprawdę. Takie wielkie plany. Już piękne kobiety się zaczęły tu wokół niego kręcić, a tu znowu się okazuje, że zostanie z przysłowiowym fi**em w garści – podsumował były lider narodowców.

Warto przeczytać: Ryszard Petru mówi, jak przytulać wyborców PiS [WIDEO]

Podziel się