Szukaj

Kowalski: „Jeśli macie w dupie swojego prezydenta, to każdego z was inni będą mieć w dupie!” [WIDEO]

21-02-2017 09:46
Marian Kowalski - Idź pod prąd Fot. idzpodprad / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Marian Kowalski na antenie internetowej telewizji „Idź pod prąd” w dość dosadnych słowach określił podejście niektórych środowisk do kwestii wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej. Były kandydat Ruchu Narodowego na prezydenta RP zaznaczył, że nie można bagatelizować tej sprawy i głowie państwa polskiego należy się szacunek, niezależnie z jakiej partii się wywodzi.

To nie jest kwestia PiS-u. To nie jest sprawa partyjna – zaczął Marian Kowalski.

To, że Polak może być opieprzony i wypieprzony z roboty, w Irlandii jak pracuje. To, że polskiemu turyście w Egipcie dopiszą do rachunku sok, którego nie wypił i będą się upierać: „Głupi Polaku płać” - nakreślił kontekst.

To, że polski prezydent mógł zginąć w niewyjaśnionych okolicznościach, a większa część narodu powiedziała, że ma to w dupie. Jeśli macie w dupie swojego prezydenta, to ma was w dupie kelner w Egipcie, pakistański pracodawca w knajpie w Dublinie, mają was wszyscy w dupie – każdego z was! - powiedział Kowalski.

Koniecznie przeczytaj: Marian Kowalski o incydencie po programie „Skandaliści”. „Pani Gozdyra się nakręciła, wezwała policję” [WIDEO]

Czytaj też: Marian Kowalski o rządach Donalda Tuska: „Sk*rwysyńskie państwo, spi*rdalać do TVN-u” [WIDEO]

Jak nie możecie obronić honoru własnego prezydenta, niezależnie od tego, czy się z nim zgadzaliście politycznie czy nie. Tu nie chodzi o partyjniactwo. Tu chodzi o honor ojczyzny – podkreślił.

Czy wy się zastanawiacie, na kogo głosowali oficerowie pomordowani w Katyniu? - pytał.

Czy wy pytacie na kogo głosowali powstańcy warszawscy przed wojną? - dodał Kowalski, który w tym momencie się wzruszył.

Warto przeczytać: Marian Kowalski w bezlitosny sposób wyśmiał Ryszarda Petru. „Zostanie z przysłowiowym fi**em w garści” [WIDEO]

Podziel się