Szukaj

Tragedia w woj. lubuskim. Kobieta spędziła noc zakleszczona w aucie przy zwłokach męża. Zmarła w szpitalu [foto]

17-09-2018 18:28
wypadek w Bytnicy, Lubuskie Fot. Och. Straż Pożarna w Bytnicy / Facebook
Podziel się

Do tragicznego wypadku doszło w późnym wieczorem w sobotę na trasie Bytnica-Głębokie w województwie lubuskim. Na miejscu zginął 27-letni kierowca. Jego żona przez wiele godzin czekała na pomoc uwięziona w aucie. Niestety zmarła w szpitalu.

Do wypadku najprawdopodobniej doszło ok. godz. 23.00, jednak służby zostały zawiadomienie dopiero w niedzielę rano. Na rozbite o drzewa auto natrafił grzybiarz, który zauważył w pojeździe dwie osoby. 27-letni mężczyzna, który kierował fordem zginął na miejscu, natomiast jego 26-letni żona przez około 9 godzin czekała na pomoc w zmiażdżonym aucie, z którego nie mogła się wydostać. Była przytomna, ale nie była w stanie sięgnąć po telefon i wezwać pomoc.

Koniecznie przeczytaj: Gigantyczny pożar w Liverpoolu. Podczas sylwestrowej nocy spłonęło nawet 2000 samochodów! Służby uznały, że był to... wypadek [WIDEO + FOTO]

Czytaj też: Makabryczny wypadek zarejestrowany przez kamerę. Dwaj motocykliści giną jeden po drugim [WIDEO]

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej, którzy pierwsi przybyli na miejsce nie mieli odpowiedniego sprzętu ratownictwa drogowego i musieli wezwać na pomoc jednostkę Państwowej Straży Pożarnej. Kobietę udało się uwolnić dopiero po 40 minutach.

26-latkę przetransportowano śmigłowcem do szpitala do Zielonej Góry, niestety jednak mimo podjętych wysiłków lekarzy kobieta zmarła.

Jak mówią świadkowie, auto było „zmasakrowane”, a drzewa wbite na głębokość dźwigni do zmiany biegów. Wczoraj rzeczniczka policji powiedziała, że kobieta przeżyła „horror”, czekając przez wiele godzin zakleszczona w aucie przy zwłokach męża.

Trawa ustalanie okoliczności wypadku. Nie wiadomo, dlaczego samochód zjechał na pobocze i wjechał w drzewa. Z uwagi na duże zniszczenia auta pod uwagę brana jest nadmierna prędkość.

Warto przeczytać: Wypadek policyjnego radiowozu w Warszawie. Eskortował kolumnę BOR z szefem NATO [FOTO]

Podziel się