Szukaj

Janusz Korwin-Mikke naprawdę poruszony. Ze łzami w oczach żegnał zmarłego posła Kukiz’15 [WIDEO]

20-01-2017 14:56
Janusz Korwin-Mikke żegna Rafała Wójcikowskiego Fot. KORWiN vs UE / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Tragiczna śmierć posła Rafała Wójcikowskiego, który czwartek zginął w wypadku samochodowym, była szokiem dla wielu osób, zwłaszcza tych, które znały go osobiście. Posła Kukiz’15 ze łzami w oczach żegnał Janusz Korwin-Mikke, który akurat w tym dniu przebywał w Europarlamencie.

Jak mawiał śp. ksiądz Tischner „należy śpieszyć się kochać ludzi, bo szybko odchodzą”, tym bardziej, że podobno wybrańcy bogów umierają młodo. Właśnie odszedł od nas poseł Kukiza… Rafał… [...] Mówił prostym językiem, wyjaśniał trudne sprawy zwykłym, prostym ludziom. Był kochany przez zwykłych, prostych ludzi. Będziemy go pamiętać – mówił wyraźnie wzruszony Janusz Korwin-Mikke.

Lider Wolności zapalił także znicz w miejscu, w którym zginął polityk.

Koniecznie przeczytaj: Janusz Korwin-Mikke i Dariusz Szczotkowski – ponowne starcie [WIDEO]

Czytaj też: Korwin-Mikke do Morawieckiego. „Jestem przerażony. Jest znacznie gorzej, niż myślałem” [WIDEO]

Więcej na temat tragicznego wypadku posła Rafała Wójcikowskiego pisaliśmy tutaj: Nie żyje poseł Kukiz'15 Rafał Wójcikowski. Do tej pory niewyjaśniona pozostaje także kwestia okoliczności w jakich zmarł poseł – świadek zdarzenia twierdzi bowiem, że polityk mógłby przeżyć, gdyby nie zachowanie przybyłych na miejsce ratowników. Więcej na ten temat tutaj Szokująca relacja świadka tragicznej śmierci posła Kukiz’15. Ratownik twierdzi, że można go było uratować [WIDEO]:

Jeżeli ktoś nie wie, jakie poglądy reprezentował poseł Rafał Wójcikowski, to przypominamy jego wystąpienie w „Młodzież kontra”:

Poniżej jedno z wystąpień posła Rafała Wójcikowskiego w Sejmie, które również warto przypomnieć:

Warto przeczytać: Korwin-Mikke: „Głosowałem za CETA. Wcześniej zdołałem obrazić wszystkich” [WIDEO]

Podziel się