Szukaj

Janusz Korwin-Mikke z okazji Dnia Kobiet wręcza kwiaty Joannie Scheuring-Wielgus [WIDEO]

10-03-2017 20:16
Janusz Korwin-Mikke wręcza kwiaty Joannie Scheuring-Wielgus Fot. wSensie.tv / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Przed kilkoma dniami doszło do ostrej wymiany zdań między posłanką Nowoczesnej a prezesem partii Wolność. Janusz Korwin-Mikke postanowił załagodzić polityczny spór i z okazji Dnia Kobiet wręczył Joannie Scheuring-Wielgus bukiet kwiatów.

Po wypowiedzi Korwin-Mikkego w Europarlamencie, która wywołała wzburzenie w środowiskach lewicy i dotknęła zwłaszcza feministki, doszło do starcia polityka z posłanką Nowoczesnej. Scheuring-Wielgus zrzuciła polskiemu eurodeputowanemu brak szacunku w stosunku do kobiet i nie wiedzieć czemu zasugerowała, że prezes Wolności… gapi się na jej biust. Więcej pisaliśmy na ten temat tutaj: Konfrontacja posłanki Nowoczesnej i Korwin-Mikkego. „Proszę się nie patrzeć na mój biust!” [WIDEO].

Koniecznie przeczytaj: Janusz Korwin-Mikke w „Skandalistach”. Ostre starcie z Joanną Seneszyn [WIDEO]

Czytaj też: Janusz Korwin-Mikke odpowiada socjalistce z Hiszpanii

Ostatnie spotkanie polityka i posłanki przebiegło jednak w zupełnie odmiennej atmosferze. Korwin-Mikke zatrzymał Scheuring-Wielgus na sejmowym korytarzu, a potem pocałował ją w rękę i podarował bukiet tulipanów. Posłanka Nowoczesnej była wyraźnie zdziwiona, ale jednocześnie, sądząc po uśmiechu, zadowolona z miłego gestu konserwatywno-liberalnego polityka.

Warto przeczytać: Janusz Korwin-Mikke w formie. „Kapitalista to straszny człowiek” [WIDEO]

Podziel się