Szukaj

Korwin-Mikke jest wściekły. Dementuje doniesienie medialne i zapowiada proces: „Przeciwko tej szmacie składamy pozew do sądu” [FOTO]

14-01-2018 01:32
JKM o doniesieniach Faktu Fot. KORWiN vs UE / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Prezes partii Wolność bardzo mocno zareagował na ostatnie sensacje „Faktu” związane z jego rzekomą polityczną emeryturą. Janusz Korwin-Mikke nie tylko zdementował doniesienia dziennika, ale zapowiedział wejście na drogę sądową.

„Fakt”, który powoływał się na swoją informatorkę, rzekomo działającą w partii Korwin-Mikkego, podał m.in., że polityk za kilka dni przejdzie na emeryturę, a swoje pełne poparcie, a także całą partię przekaże Kukizowi.

Rewelacje dziennika Janusz Korwin-Mikke skomentował na Facebooku, nie szczędząc przy tym ostrych słów.

Jakiś redaktor jakiejś szmaty napisał, że (właśnie przeglądam): wycofuję się z PE, kończę z polityką, negocjuję z WCzc.Pawłem Kukizem oddanie Mu swojej partii (!!) – zaczął swój wpis prezes Wolność.

Koniecznie przeczytaj: Janusz Korwin-Mikke odchodzi z Europarlamentu. Zastąpi go Dobromir Sośnierz [WIDEO]

Czytaj też: „Ilu żydowskich sąsiadów wymordowali Pani polscy dziadkowie?” Paweł Kukiz miażdży „argumentację” lewicowej dziennikarki [FOTO]

Dodał, że choć rzeczywiście zastanawiał się nad odejściem z Europarlamentu, to reszta informacji to brednie:

Z tego wszystkiego prawdą jest, że rozważam (od dwóch lat zresztą - ale niedługo wybory...) wyjście z PE. Reszta to kompletne bzdury: NIE kończę z polityką, NIE oddaję p.Kukizowi Partii (??? nawet gdybym chciał - to jak??) - napisał polityk.

Prezes Wolność zakończył swój wpis zapowiedzią pozwu:

Przeciwko tej szmacie składamy pozew do sądu.

Pod postem dołączył też wymowną grafikę.

A naprawdę to ten sposób postępowania z nocnikarzami jest lepszy:

Janusz Korwin-Mikke partii Kukizowi nie zamierza oddać, za to między dwoma politykami odbyła się w sobotę rozmowa dotycząca możliwości zawiązania wspólnej koalicji przy zbliżających się wyborach samorządowych:

Potwierdził to na Facebooku Paweł Kukiz:

W samo południe spotkałem się z Prezesem partii Wolność, panem Januszem Korwin-Mikke. Rozmawialiśmy o ewentualności wystawienia na listy wyborcze do sejmików wojewódzkich wspólnych kandydatów K’15 i partii Wolność.

Ciekaw jestem, co o takim rozwiązaniu myślicie? Zaznaczam, że decyzje jeszcze nie zostały podjęte :-) - napisał lider Kukiz'15.

Warto przeczytać: Ogromna kara dla Janusza Korwin-Mikkego za spoliczkowanie Michała Boniego podtrzymana. Wyrok jest prawomocny

Podziel się