Szukaj

Kompromitacja PO i Nowoczesnej. Tyle osób naprawdę przyszło na konwencję w Rzeszowie [wideo]

14-10-2018 11:02
Grzegorz Schetyna, Katarzyna Lubnauer, Barbara Nowacka Fot. Waldemar Kowal / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Liderzy Konwencji Obywatelskiej nie mają szczęścia do spotkań z wyborcami. Na konwencji w Rzeszowie, stolicy województwa podkarpackiego, pojawiła się zaledwie garstka osób.

Na konwencji, która odbyła się na rzeszowskim Rynku w piątek po południu obecni byli Grzegorz Schetyna (PO), Katarzyna Lubnauer (Nowoczesna) i Barbara Nowacka (Inicjatywa Polska). Po przemówieniach liderów zaprezentowano kandydatów do sejmiku oraz do rad miast: Rzeszowa, Krosna, Przemyśla.

Wydarzenie jednak nie wzbudziło zainteresowania mieszkańców. Frekwencja była tak tragiczna, że prowadząca konwencję zachęcała ludzi siedzących w ogródkach restauracyjnych, aby się dołączyli.

Koniecznie przeczytaj: Katarzyna Lubnauer twierdzi, że ataki na Nowoczesną związane są z… wysokim poparciem dla Ryszarda Petru [WIDEO]

Czytaj też: Katarzyna Lubnauer ciągle czeka na telefon od Sławomira Neumanna [WIDEO]

Na konwencję liderów #KO Schetyny, Lubnauer i Nowackiej w #Rzeszowie (190 tys. mieszkańców) oprócz kandydatów, przyszło kilkanaście osób i prowadząca zachęcała siedzących w pobliskich ogródkach, aby przyszli do nich

- opisuje rozbawiony internauta, zamieszczając na dowód nagranie.

Warto przeczytać: Grzegorz Schetyna proponuje referendum w sprawie wyjścia Polski z Unii Europejskiej [WIDEO]

Podziel się