Szukaj

Kontrowersyjne stwierdzenie dziennikarki TVN-u. Jej słowa o Władysławie Frasyniuku wywołały skrajnie różne reakcje [WIDEO+FOTO]

16-01-2018 10:00
Katarzyna Kolenda-Zalewska o Władysławie Frasyniuku Fot. Piotr Lis / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Dziennikarka TVN-u, Katarzyna Kolenda Zalewska podczas rozmowy z Władysławem Frasyniukiem posłużyła się kontrowersyjnym stwierdzeniem, które wywołało skrajnie różne reakcje zarówno wśród widzów stacji, jak i internautów. Jedni dopatrywali się w nich propagowania „wyjątkowości” elit III RP, inni zaś ironii ukazującej niewłaściwe postępowanie opozycjonisty.

Władysław Frasyniuk goszczący w programie na antenie TVN24, został zapytany przez Katarzynę Kolendę-Zalewską o wydane oświadczenie, w którym poinformował, że nie stawi się w prokuraturze, ponieważ obecna władza w Polsce stawia się ponad prawem. Jednak zanim dziennikarka postawiła rzeczone pytanie, wpierw posłużyła się dość kontrowersyjnym stwierdzeniem:

Panu więcej wolno, bo pan się nazywa Władysław Frasyniuk. Jak pan nie idzie do prokuratury, to mu tu rozmawiamy, a jak będą pana doprowadzać siłą do tej prokuratury, bo takie jest prawo, które w Polsce obowiązuje i pewnie będą pana doprowadzać, to będą pana doprowadzać w świetle kamer, a normalny obywatel co ma zrobić? Też nie chodzić?

Koniecznie przeczytaj: Kolenda-Zaleska o roli, jaką powinien odgrywać TVN w rządzonej przez Prawo i Sprawiedliwość Polsce. Głównym celem „mówienie ludziom prawdy” [WIDEO]

Czytaj też: W Szwecji trwają poszukiwania 24-letniej Polki. Prokuratura bierze pod uwagę różne scenariusze. Nawet te najgorsze...

Przypomnijmy, że Prokuratura Okręgowa w Warszawie chce postawić Władysławowi Frasyniukowi zarzut naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego, do którego miało dojść podczas czerwcowej kontrmanifestacji miesięcznicy smoleńskiej.

Poniżej nagranie i kilka przykładowych opinii internautów:

Warto przeczytać: Są już nowe ustalenia MON ws. wypadku MiG-29. Macierewicz: „Porównania z katastrofą smoleńską jak najbardziej zasadne”

Podziel się