Szukaj

Koniec spekulacji na temat tajemniczego podrygiwania Antoniego Macierewicza w Sejmie. Ekspert wyjaśnia [WIDEO]

12-12-2017 15:27
Antoni Macierewicz na mównicy sejmowej
Podziel się

Kilka dni temu, poseł PO Cezary Tomczyk opublikował w mediach społecznościowych nagranie ukazujące dziwne zachowanie Antoniego Macierewicza w Sejmie. Internauci próbowali dociec, dlaczego szef MON-u wyraźnie podrygiwał. Rozwiązanie zagadki jest niezwykle proste.

Do tego zdarzenia doszło podczas niedawnych obrad Sejmu. Wówczas to, Antoni Macierewicz stojący obok miejsc przeznaczonych dla członków Rady Ministrów zaczął podrygiwać, co zostało zarejestrowane przez jednego z posłów opozycji.

Po publikacji filmiku, internet natychmiast zalała fala przeróżnych spekulacji. Pisano, że minister po prostu był znudzony obradami Sejmu. Podejrzewano również, że ma problemy z kręgosłupem, jednak okazało się, że prawda jest zupełnie inna.

Koniecznie przeczytaj: Antoni Macierewicz ripostuje dziennikarza TVN na konferencji prasowej. Reporter pytał o konflikt z Andrzejem Dudą [WIDEO]

Czytaj też: Są już nowe ustalenia MON ws. wypadku MiG-29. Macierewicz: „Porównania z katastrofą smoleńską jak najbardziej zasadne”

Otóż minister Antoni Macierewicz słynie z tego, iż nocami często intensywnie trenuje na basenie, a po tak obciążającym pływaniu mogą następować, charakterystyczne dla przeciążonego organizmu, skurcze łydek.

W rozmowie z portalem sportowefakty.pl potwierdził te przypuszczenia Piotr Tomasik z Polskiego Związku Pływackiego, który stwierdził:  

W ten sposób rozciąga się skurcz łydki. Po mocnym treningu może oczywiście dochodzić do skurczów łydki. To jest dosyć normalne. Trzeba je wówczas po prostu rozciągnąć.

To zachowanie ministra Antoniego Macierewicza zostało wyśmiane przez opozcyję i sprzyjające jej media. Tymczasem zachowanie szefa MON-u potwierdza, że po prostu prowadzi on aktywny tryb życia.

Poniżej nagranie ukazujące zachowanie Antoniego Macierewicza podczas obrad Sejmu:

 

Warto przeczytać: Powołano rząd Mateusza Morawickiego. Spekulacje mediów się nie sprawdziły. Zobacz cały skład skład Rady Ministrów [WIDEO]

Podziel się