Szukaj

Archiwalne nagranie. Bronisław Komorowski mknie ulicami Warszawy… 140 km/h! [WIDEO]

13-02-2017 13:19
Portret Bronisława Komorowskiego Fot. Dziennik Internetowy / flickr.com / CC BY-ND 2.0
Podziel się

Po krytyce jaka spadła na rząd, w związku z serią wypadków i kolizji z udziałem najważniejszych osób w państwie, niektórzy postanowili przypomnieć, jak poprzednia władza lubiła wykorzystywać przywileje i nie stroniła od szybkiej jazdy służbowymi autami. W Internecie pojawiło się m.in. archiwalne nagranie, na którym zarejestrowano wyjątkowo szybko poruszające się, jak na ulice Warszawy, auto Bronisława Komorowskiego.

Piątkowy wypadek premier Beaty Szydło i niedawna kolizja z udziałem Antoniego Macierewicza, a także wcześniejsze podobne incydenty, dla wielu mediów i przedstawicieli opozycji stały się argumentem, aby rozpocząć dyskusję na temat tego, czy funkcjonariusze ochrony rządu, przewożąc polityków, nie przekraczają niepotrzebne przepisów i nie stwarzają przy tym zagrożenia zarówno dla przewożonych „VIP-ów”, jak i pozostałych uczestników ruchu drogowego.

Warto zauważyć, że takie pytania pojawiają się nie pierwszy raz. Internauci przypominają między innymi nagranie, na którym zarejestrowano samochód Bronisława Komorowskiego (w tym czasie pełnił funkcję Marszałka Sejmu) jadący po Warszawie z prędkością nawet 140 km/h i to bez włączonych sygnałów świetlnych czy dźwiękowych.

Koniecznie przeczytaj: Komorowski sugeruje, że PiS zamierza sfałszować wybory. Kiedyś nazwałby się szaleńcem [WIDEO]

Czytaj też: Komorowski szczerze o walce wyborczej: „Czasem myślę, czy nie trzeba było kłamać i obiecywać żeby wygrać”

Naganie emitowane było kilka lat temu w programie „Teraz my” na antenie TVN. O komentarz w sprawie został poproszony Bronisław Komorowski, jednak ówczesny Marszałek Sejmu w charakterystyczny dla siebie sposób zbagatelizował sprawę.

Warto przeczytać: Bronisław Komorowski arogancko o Smoleńsku i wynikach ekshumacji. „Nie mam za co przepraszać” [WIDEO]

Podziel się