Szukaj

Komiczne przemówienie Rafała Trzaskowskiego. Wymowne reakcje Barbary Nowackiej i Grzegorza Schetyny [wideo]

08-10-2018 19:43
Konwecja KO Fot. PikuśPOL / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

W niedzielę w Warszawie odbyła się konwencja Koalicji Obywatelskiej. Na początku tego spotkania wyemitowano spot wyborczy kandydata Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej na prezydenta stolicy Rafała Trzaskowskiego. Następnie polityk podczas swojego wystąpienia pokusił się o wygłoszenie kilku odkrywczych stwierdzeń, czym rozbawił obecnych na sali Grzegorza Schetynę, Barbarę Nowacką oraz Katarzynę Lubnauer. Ich wymowną reakcję zarejestrowała jedna z kamer.

W trakcie swojego przemówienia Rafał Trzaskowski przekonywał, że „najsilniejszą formą protestu jest kartka wyborcza”. Ponadto polityk zaapelował o oddawanie głosów na kandydatów startujących z list Koalicji Obywatelskiej. Nie zabrakło również zabawnych sformułowań, którymi rozbawił swoich politycznych liderów.

Podczas wystąpienia kandytat PO i Nowoczesnej na prezydenta stolicy stwierdził, że remonotwane szpitale wyglądają znacznie lepiej niż te nieremontowane:

Koniecznie przeczytaj: Rafał Trzaskowski spotkał się z „ofiarą polskich rasistów”. Coś jednak poszło nie tak… Warszawska biblioteka odpowiedziała na oskarżenia [foto]

Czytaj też: Wyśmiali okładkę „Wyborczej” z Nowacką. „Przypomina Lorda Palpatine z Gwiezdnych Wojen”

Rafał Trzaskowski zapewniał również, że dzięki obecnym rządom w Warszawie mieszkańcy mogą korzystać z Skype'a oraz chodzić do fryzjera świadczącego swoje usługi za przystępną cenę:

Warto przeczytać: A jednak. Nowacka porzuciła proaborcyjną walkę o „prawa kobiet” i wyjechała na... egzotyczny urlop. Bezlitosne komentarze. „Petru lewicy” [WIDEO]

Podziel się