Szukaj

Tomasz Komenda ujawnił, na co przeznaczy pieniądze z odszkodowania. „Miałem taką pracę, zanim trafiłem do więzienia”

12-09-2018 18:23
Tomasz Komenda Fot. AIP / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Podczas wtorkowej konferencji prasowej Tomasz Komenda i jego pełnomocnik poinformowali, że będą się domagać odszkodowania w wysokości 18 milionów złotych. Przy okazji niewinnie skazany mężczyzna zdradził, co zamierza zrobić z otrzymanymi pieniędzmi. Jak powiedział, zamierza otworzyć własny biznes.

Podczas tego spotkania z mediami Tomasz Komenda wyznał, że czas spędzony w więziony odcisnął na nim piętno, które wciąż o sobie daje znać. Z kolei jego pełnomocnik Zbigniew Ćwiąkalski ujawnił, iż będą wnioskować o odszkodowanie w wysokości 18 mln zł (Więcej: Zbigniew Ćwiąkalski ujawnił wysokość kwoty odszkodowania, o które będzie wnioskował. „Tomasz Komenda ma zniszczone całe życie”).

W trakcie konferencji zapytano niesłusznie skazanego mężczyznę o to, co zamierza zrobić z pieniędzmi, które prawdopodobnie otrzyma w ramach zadośćuczynienia. Tomasz Komenda odarł, że planuje otworzyć własną myjnię:

Koniecznie przeczytaj: Zawrotna suma pieniędzy może trafić do Tomasza Komendy – „To powinno być najwyższe odszkodowanie w historii polskiego prawa karnego”

Czytaj też: Niesłusznie skazany na więzienie Tomasz Komenda po 18 latach wyszedł na wolność. Łzy wzruszenia i dramatyczne słowa: „Myślałem, że mnie tam zabiją” [foto+wideo]

Po prostu mnie to kręci. Chciałbym pójść do pracy. Może nawet w myjni samochodowej. Miałem taką pracę, zanim trafiłem do więzienia. Lubiłem ją.

Warto przeczytać: Tomasz Komenda został przesłuchany przez prokuraturę w obecności psychologa. Wcześniej zeznania złożyła jego rodzina

Podziel się