Szukaj

Mariusz Max Kolonko mówi o sukcesie polskiego rządu w Brukseli i broni Waszczykowskiego [WIDEO]

31-03-2017 20:56
Mariusz Max Kolonko w MaxTV Fot. Media2000Communications / Wikimedia / CC BY-SA 3.0
Podziel się

„Polska podnosząc rękę, mówiąc NIE wygrała to starcie i rezultaty tego zwycięstwa jeszcze zobaczycie” – przekonuje Mariusz Max Kolonko. Dziennikarz dodaje też, że Witold Waszczykowski ma rację w sprawie głosowania, w którym wybrano Donalda Tuska na przewodniczącego Rady Europejskiej.

Polska musi w tej sytuacji wskazywać na to co się tam stało, nie można chować głowy w piasek. Trzeba poprzeć pana ministra, który mówi absolutnie jak jest. Ma absolutną rację kiedy mówi, że doszło tam do fałszerstwa, przekrętu i jeszcze nazwałbym to inaczej – mówił w swoim komentarzu Mariusz Max Kolonko.

Polska powinna trzymać UE w narożniku winy. To jest ich miejsce ponieważ oni dokonali wielkiego, perfidnego szwindla. Kanclerz Niemiec Merkel po raz drugi i to jest miejsce, w którym powinni być – dodaje dziennikarz, który podkreśla, że z głosowania, w którym brała udział Beata Szydło nie zachowało się żadne zdjęcie ani nagranie.

Koniecznie przeczytaj: Bardzo mocny i wyjątkowo celny komentarz Mariusza Max Kolonko o zamachu w Londynie [WIDEO]

Czytaj też: Mariusz Max Kolonko tłumaczy przyczyny napięcia na Półwyspie Koreańskim [WIDEO]

Max Kolonko po kolei wylicza również manipulacje TVN-u, który komentując ostatnią wypowiedź ministra spraw zagranicznych, próbował ośmieszyć Waszczykowskiego i polski rząd.

Warto przeczytać: Mariusz Max Kolonko komentuje wizytę Angeli Merkel w USA [WIDEO]

Podziel się