Szukaj

Kolizja kolumny rządowej z Beatą Szydło w Oświęcimiu. Premier została przewieziona do szpitala

10-02-2017 20:12
Premier Beata Szydło
Podziel się

W Oświęcimiu doszło dzisiaj do wypadku z udziałem limuzyny rządowej, w której jechała Beata Szydło. Premier jest potłuczona, przechodzi rutynowe badania w szpitalu. W czasie kolizji ranny został funkcjonariusz BOR-u, który ma mieć złamane dwie nogi.

Do zdarzenia doszło, kiedy premier wracała do domu w Brześciu. Kolumna rządowa w momencie wypadku przejeżdżała przez ulicę Powstańców Śląskich w Oświęcimiu. Limuzyna, w której znajdowała się Beata Szydło była druga. Kolizję spowodował kierowca cinquecento, który wymusił pierwszeństwo, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej i uderzając wprost w samochód premier. W wyniku kolizji limuzyna rządowa zjechała z drogi.

Koniecznie przeczytaj: TV Republika: „Przed Beatą Szydło mieszkańcy południa Polski żywili się… upolowanymi psami”

Czytaj też: Pierwsze nagranie z premier Beatą Szydło po wypadku [WIDEO]

Funkcjonariusz BOR został ranny - odniósł obrażenia nóg. Beata Szydło przebywa obecnie w jednym z małopolskich szpitali, gdzie przechodzi rutynowe badania. Premier nie odniosła poważnych obrażeń.

Na miejscu zdarzenia pracuje policja.

Myślę, że potrwa to kilka godzin, by zabezpieczyć wszystkie ślady na miejscu – mówił w TVN24 Mariusz Ciarka z Komendy Głównej Policji.

Te kilka godzin nie wystarczy, by ustalić, co się stało. Do tego potrzebni są biegli. Szczegółowe ustalenia potrwają kilka tygodni - dodał.

Warto przeczytać: Beata Szydło opuściła szpital i spotkała się z dziennikarzami [WIDEO]

Podziel się