Szukaj

Kolejna wpadka posłanki Nowoczesnej czy… chwilowy przypływ szczerości? „Spróbujemy naprawić to, co zepsuliście i na pewno nam się to NIE UDA” [WIDEO]

07-11-2016 12:28
Katarzyna Lubnauer w Sejmie Fot. Sejm / Twitter / screen
Podziel się

Katarzyna Lubnauer, w ostatnich dniach zaczyna doganiać Ryszarda Petru w ilości zaliczonych wpadek. W czasie debaty w Sejmie posłanka ostro krytykowała rząd Prawa i Sprawiedliwości. Swoje płomienne przemówienie zakończyła jednak dość zaskakująco.

Posłanka Nowoczesnej mówiła w czasie piątkowej debaty w Sejmie (4 listopada), o tym jak PiS niszczy państwo, a partia Ryszarda Petru dzielnie stawia „opór”. Laubner obiecała, że jej ugrupowanie postara się to naprawić, jednak z tego co dodała później, wynika, że nie bardzo sama w to wierzy. Przejęzyczenie czy znowu chwila szczerości?

My staramy się stawiać opór i zapewniam was, że spróbujemy naprawić to, co zepsuliście po tej kadencji – powiedziała Katarzyna Lubnauer. Na pewno na się to NIE UDA – dodała posłanka.

Koniecznie przeczytaj: Porażka Nowoczesnej. Lubnauer mówi do pustej sali [WIDEO]

Czytaj też: Ryszard Petru krytykuje reformę edukacji i zalicza kolejną wpadkę!

Przypomnijmy, że ostatnio z rozbrajającą szczerością ta sama posłanka Nowoczesnej mówiła o tym, jak lubi mówić do pustej sali. Więcej na ten tutaj: Lubnauer mówi do pustej sali.

Warto przeczytać: Ryszard Petru do Macieja Knapika z TVN: „Dziękuję za pytanie. Tak jak się umówiliśmy” [WIDEO]

Podziel się