Szukaj

Kolejna komiczna wpadka byłego lidera Nowoczesnej. W swoim wpisie na Twitterze zaprosił do rozmowy nie tą osobę, którą chciał [foto]

21-02-2018 12:42
Ryszard Petru i Jacek Karnowski
Podziel się

Od dłuższego już czasu Ryszard Petru znajduje się na drugim planie polskiej sceny politycznej. Nie przeszkadza mu to jednak w zaliczaniu kolejnych wpadek. Tym razem w swoim wpisie na Twitterze opublikował apel, w którym zaproponował, by władze Nowoczesnej i PO rozmawiały także z prezydentami miast, którzy formalnie nie są członkami tych partii. Zgodnie z przyjętą regułą, Ryszard Petru w swoim tweecie oznaczył nazwiska tych osób. Jak się jednak okazało, zrobił to błędnie.

W swoim wpisie na twitterze były lider Nowoczesnej zapelował, by władze Nowoczesnej i PO podjęły konstruktywne rozmowy z prezydentam miast m.in. Pawłem Adamowiczem, Jackiem Karnowskim i Rafałem Dutkiewiczem: 

Apeluję do Katarzyny Lubnauer i Grzegorza Schetyny, aby rozmawiać z takimi osobami jak Paweł Adamowicz, Jacek Karnowski i Rafał Dutkiewicz i szukać wspólnych rozwiązań. Naszym celem musi być zwycięstwo. 

Koniecznie przeczytaj: Ryszard Petru i wyższy poziom matematyki. Były lider Nowoczesnej wyjaśnia, dlaczego opozycja przegrywa głosowania w Sejmie [wideo]

Czytaj też: Internauta zapytał na oficjalnym profilu Nowoczesnej, dlaczego Ryszard Petru nazywany jest ekonomistą. Odpowiedź, którą otrzymał zwala z nóg [FOTO]

Jak się póżniej okazało Ryszard Petru w swoim tweecie nie oznaczył zgodnie ze swoim zamyslem prezydenta Sopotu, Jacka Karnowskiego, ale redaktora naczelnego tygodnika „Sieci”.

Ten niedługo potem odpowiedział na zaproszenie byłego lidera Nowczesnej następującym wpisem:

Panie pośle, chętnie się spotkam i porozmawiam ze wskazanymi przez Pana  osobami! Dla Polski wszystko. Załączam pozdrowienia, Jacek Karnowski,  red. naczelny tygodnika "Sieci"

Co prawda Ryszard Petru bardzo szybko usunął swój wpis, jednak zrobiony przez internautów screen nie pozwolił zapomnieć o jego kolejnej komicznej wpadce. 

Warto przeczytać: Ryszard Petru znów „błysnął”. Tym razem musiała go poprawić kobieta uczestnicząca w spotkaniu z politykiem w Toruniu [wideo]

Podziel się