Szukaj

Poznań: Kobieta znęcała się nad psem. Nagrały ją dzieci wracające ze szkoły [wideo]

13-02-2019 18:56
Znęcanie nad psem Fot. Olga Maria Gabriella / Facebook.com
Podziel się

Na jednej z facebookowych grup pojawiło się nagranie, na którym widać, jak pewna mieszkanka Poznania znęcała się nad swoim psem. Po publikacji filmu poproszono o interwencje policję. W międzyczasie zwierzę zostało zabrane przez fundację Mondo Cane.

Na nagraniu widać, że pies nie słuchał poleceń swojej właścicielki, jedynie biegał dookoła niej, prowokując ją do zabawy. To zachowanie zwierzęcia rozbawiło znajdujące się nieopodal dzieci, które jednocześnie nagrywały to zdarzenie. Z wypowiedzi autorów filmu można wywnioskować, że czworonóg nie dawał się złapać od dłuższego czasu. Co więcej, podczas jednej z prób schwytania go kobieta upadła. Kiedy w końcu udało się jej złapać psa, przytrzymała go, a następnie wielokrotnie uderzała.

Koniecznie przeczytaj: Program w rosyjskiej telewizji zakłócił... pies [WIDEO]

Czytaj też: UK: Pies patriota czeka aż przygarnie go Polak. Słucha tylko polskich komend! [WIDEO]

Nagranie można zobaczyć: TUTAJ

Po umieszczeniu filmu w internecie wiele poruszonych losem zwierzęcia osób rozpoczęło poszukiwania właścicielki czworonoga.

Lokalne media potwierdziły, że udało ustalić się tożsamość kobiety, która została następnie spisana przez policjantów. Niewykluczone, że sprawa będzie miała ciąg dalszy i właścicielka psa zostanie przesłuchana, a następnie ukarana za swoje postępowanie.

Zwierzę zostało zabrane przez fundację Mondo Cane. Obecnie poddawane jest obserwacji weterynaryjnej.

Warto przeczytać: Do meczetu w czasie modlitwy wbiegł pies. No i się zaczęło… [WIDEO]

Podziel się