Szukaj

Makabryczny wypadek koło Warszawy. Kobieta zginęła zmiażdżona przez przewróconą betoniarkę [wideo]

21-06-2018 18:14
Wypadek pod Otwockiem Fot. TVP3 Warszawa / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Na trasie Warszawa-Lublin w miejscowości Wola Ducka pod Otwockiem doszło dzisiaj do tragicznego wypadku. Samochód osobowy zderzył się z betoniarką. Pojazd przewrócił się i zmiażdżył auto osobowe.

Wypadek miał miejsce około południa na skrzyżowaniu ul. Narutowicza i drogi krajowej nr 17. Kierująca osobówką kobieta zginęła na miejscu. Zmiażdżony pojazd był tak zniszczony, że policja miała problem z ustaleniem marki samochodu.

Kierowca betoniarki nie odniósł obrażeń. W momencie zderzenia mężczyzna był trzeźwy. Trwają czynności śledcze policji i prokuratury.

Wypadek spowodował zablokowanie drogi w obu kierunkach. Na chwilę obecną wznowiono już ruch aut osobowych, większe pojazdy muszą kierować się na objazdy w miejscowościach Kołbiel i Zakręt. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 19.00 ze względu usuwanie betonu, który wylał się na jezdnię.

Koniecznie przeczytaj: Drastyczne nagranie. Kobieta stojąca na peronie została zepchnięta pod nadjeżdżający pociąg. Nie miała szans, by przeżyć [WIDEO+18]

Czytaj też: Przerażający wypadek na przejeździe kolejowym koło Torunia. Kierowca wjechał wprost pod rozpędzony pociąg [WIDEO]

 

Warto przeczytać: Makabryczny wypadek zarejestrowany przez kamerę. Dwaj motocykliści giną jeden po drugim [WIDEO]

Podziel się