Szukaj

Kobieta przemawiająca w imieniu Obywateli RP wpadła w prawdziwą histerię. Zupełny odlot [WIDEO]

12-10-2017 16:06
Miesięcznica smoleńska, histeria zwolenniczki Obywateli RP Fot. KOW z KOD / Twitter / screen Twitter
Podziel się

We wtorek w czasie obchodów miesięcznicy smoleńskiej na Krakowskim Przedmieściu ponownie pojawili się Obywatele RP. Uczestnicy kontrmanifestacji zakłócali modlitwy i przemówienia polityków PiS. Niezwykle emocjonalna wypowiedź jednej z demonstrantek nie umknęła uwadze internautów. Przeciwniczka rządu wpadła w prawdziwą histerię.

Zwolennicy opozycji nie raz przekonują, że w Polsce panuje dyktatura i ich podstawowe wolności obywatelskie są łamane. Kobieta, która 10 października przemawiała na Krakowskim Przedmieściu w imieniu protestujących Obywateli RP, wydaje się w to naprawdę wierzyć. Demonstrantka histeryczną tyradą próbowała udowodnić, że jest nawet gorzej.

Wezbrała we mnie wściekłość. Zdecydowałam się publicznie wystąpić i rzucić przeciwko panu oskarżenie. Tak! To pan jest winien tego, co się dzieje w naszym kraju. To pan zabił moralnie w nas szczęście i spokój. To pan odebrał nam to szczęście i spokój. Powoduje pan, że wychodząc z domu z domu rozglądamy się na boki, patrzymy się czy sąsiad nas nie zaatakuje i będziemy musieli się bronić, bo mamy znaczek „Obywatele RP” – krzyczała do mikrofonu.

Koniecznie przeczytaj: Nergal pod lupą prokuratury. Kontrowersyjny wokalista został oskarżony o znieważenie godła RP

Czytaj też: Korwin-Mikke komentuje pomysł opodatkowania polskich obywateli pracujących za granicą [WIDEO]

 „Wściekła” kobieta rozkręcała się coraz bardziej. Kiedyś, za ten zestaw słów, obywatel Rzeczpospolitej Polskiej, byliśmy dumni, dostawaliśmy nagrody, świat nas podziwiał. W tej chwili świat patrzy na nas jak na zło, bo podzielił pan nas. Jesteśmy Polakami i Polkami, ja się czuję nawet bardziej Polką – przekonywała zwolenniczka Obywateli RP i KOD-u.

Warto przeczytać: Agresywny imigrant z Afryki krzyczy na ochronę, niemieccy strażnicy zaczynają więc go... przepraszać [WIDEO]

Podziel się