Szukaj

Kinga Rusin skrytykowała polskich piłkarzy zwiedzających delfinarium w Rosji. „Jaki to przykład dla milionów młodych fanów?"

18-06-2018 15:30
Kinga Rusin, dziennikarka Fot. Fryta 73 / wikimedia.org / CC BY-SA 2.0
Podziel się

Kilka dni temu piłkarze reprezentacji Polski w trakcie przerwy pomiędzy treningami zwiedzili delfinarium. Jak się okazało, ta wizyta nie spodobała się znanej dziennikarce Kindze Rusin, która w swoim wpisie na Facebooku nie szczędziła mocnych słów.

Prezenterkę najbardziej oburzył fakt, że polscy reprezentanci zupełnie bezrefleksyjnie udali się dla rozrywki do delfinarium, czyli do miejsca, gdzie, jej zdaniem, delifny bardzo cierpią i powoli umierają. Kinga Rusin podkreśliła również, że takie zachowanie naszych zawodników, którzy są często wzorami i bohaterami dla wielu młodych fanów, jest po prostu naganne:   

Serio? Nasi piłkarze "relaksowali" się w delfinarium? Jak można relaksować się w delfinarium, wiedząc to, co cywilizowany świat wie już od dawna!? Delfinaria to miejsce powolnej śmierci, w strasznych cierpieniach, jednych z najpiękniejszych, najdelikatniejszych i najrozumniejszych ssaków na Ziemi! To miejsce, gdzie na ich cierpieniu zarabia się kasę! A to wszystko dla rozrywki i "relaksu" bezrefleksyjnej gawiedzi! Jaki to przykład dla milionów młodych fanów, dla których nasi piłkarze to prawdziwi bohaterowie i wzór do naśladowania!?.

Koniecznie przeczytaj: Kinga Rusin się wściekła. Tłumaczy się z wpisu o uchodźcach i atakuje: „Idźcie przeprosić za to do kościoła, pseudo-katolicy”

Czytaj też: Rusin mówiła o ekologii i nawiązała do… okupacji hitlerowskiej. Ostra reakcja dziennikarza: „Czy się pani sufit na łeb nie spier***ił?” [FOTO+WIDEO]

Warto przeczytać: Kompromitacja Kingi Rusin. Opublikowała list w obronie uchodźców. Komentując go... zapomniała się przelogować

Podziel się