Szukaj

Były lider KOD-u promuje swoją autobiografię sprzedawaną w Wielkiej Brytanii. Komentarze dziennikarzy i internautów [foto]

14-05-2018 12:17
Mateusz Kijowski, KOD, spot Fot. Mateusz Kijowski / Facebook
Podziel się

Mateusz Kijowski obecnie reklamuje swoją nową autobiograficzną książkę zatytułowaną „Buntownik”. Co ciekawe, w ramach trwającej akcji promocyjnej udostępniono w mediach społecznościowych okładkę z literówką w imieniu byłego lidera KOD-u. Jak próbowano tłumaczyć, był to celowy zabieg służący popularyzacji tej pozycji. Już samo napisanie i wydanie tej książki bardzo dosadnie skomentowali dziennikarze i internauci.

Ksiażka „Buntownik. Rozmowy niekontrolowane” to wspólne dzieło Mateusza Kijowskiego oraz Piotra Surmaczyńskiego. Została ona wydana jedynie w Londynie, gdyż zdaniem autorów, nie może być dystrybouwana w Polsce ze wzgledu na obecną sytuację polityczną. Jak informują media, tą pozycję można nabyć za 10 euro.  

W ramach trwającej akcji promocyjnej na specjalnej stronie na Facebooku udostępniono okładkę książki. Jak się jednak okazało, w imieniu Kijowskiego popełniono błąd. Na okładce widnieje napis „Mateuszk Kijowski".

Koniecznie przeczytaj: Na protest opiekunów osób niepełnosprawnych pod Sejmem przybył niespodziewany gość. Bezlitosne komentarze internautów [wideo+foto]

Czytaj też: Mężczyzna używając wulgaryzmów, obraża Jarosława Kaczyńskiego przez mikrofon, a tłum wiwatuje – skandaliczna sytuacja w Gdańsku [wideo]

Gdy tylko internauci zaczęli zwracać uwagę, że w pojawiła się tzw. literówka, administratorzy fanpage książki oświadczyli, że był to celowy zabieg będący elementem promocji.

Najnowsze dzieło literackie byłego lidera KOD-u niezwykle dosadnie skomentowali dziennikarze i internauci:

Warto przeczytać: Szwecja: Dowódcy armii przeprowadzili mobilizację wojsk obrony cywilnej. „To dla nas niezwykle ważne ćwiczenia”

Podziel się