Szukaj

Niecodzienny incydent w Olsztynie. Policjanci nie mogli dobudzić śpiącego na skrzyżowaniu kierowcy [wideo]

14-11-2018 22:53
Kierowca zasnął na światłach w Olsztynie Fot. KWP Olsztyn / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Jak poinformował portal TVP Info, do niecodziennego zdarzenia doszło na jednym ze skrzyżowań w Olsztynie. Otóż pewien kierowca zatrzymał się przez sygnalizatorem świetlnym i pomimo możliwości jazdy pozostawał na swoim miejscu. Mężczyzna nie reagował na kolejne zmiany świateł ani nawoływania świadków, którzy zaczęli pukać w szybę. 32-latek obudził się dopiero wtedy, gdy funkcjonariusze wyciągnęli go z pojazdu na zewnątrz.

Z relacji mediów wynika, że policjanci, który przybyli na miejsce, uznali, że kierowca stracił przytomność, dlatego też zdecydowali o wybiciu szyby i wyciągnięciu go na zewnątrz. Gdy tylko mężczyzna opuścił swój pojazd, obudził się.

Ratownicy medyczni przewieźli kierowcę na obserwację do szpitala w Olsztynie. Wstępne badanie nie potwierdziło, aby 32-latek był chory. Co ciekawe, również badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu w jego organizmie.

Koniecznie przeczytaj: Policja zatrzymała pirata drogowego. Ten się wściekł: „Jakie 500 zł mandatu?! Ja mam prawo jazdy od '62!” [wideo]

Czytaj też: Zabawny incydent w Paryżu. Francuska staruszka pomyliła Angelę Merkel z Bridget Macron [wideo]

Sam mężczyzna nie potrafił logicznie wytłumaczyć swojego zachowania. W związku z podejrzeniem, że mógł przedawkować środki odurzające, pobrano mu krew do dalszych badań.

Wiadomo już, że na pewno odpowie za prowadzenie pojazdu bez uprawnień, bowiem podczas kontroli okazało się, że nie posiada prawa jazdy. 

Warto przeczytać: Szokujące nagranie z Francji. Policja strzeliła demonstrującemu mężczyźnie prosto w twarz [foto+wideo]

Podziel się