Szukaj

Niecodzienny incydent w Olsztynie. Policjanci nie mogli dobudzić śpiącego na skrzyżowaniu kierowcy [wideo]

14-11-2018 22:53
Kierowca zasnął na światłach w Olsztynie Fot. KWP Olsztyn / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Jak poinformował portal TVP Info, do niecodziennego zdarzenia doszło na jednym ze skrzyżowań w Olsztynie. Otóż pewien kierowca zatrzymał się przez sygnalizatorem świetlnym i pomimo możliwości jazdy pozostawał na swoim miejscu. Mężczyzna nie reagował na kolejne zmiany świateł ani nawoływania świadków, którzy zaczęli pukać w szybę. 32-latek obudził się dopiero wtedy, gdy funkcjonariusze wyciągnęli go z pojazdu na zewnątrz.

Z relacji mediów wynika, że policjanci, który przybyli na miejsce, uznali, że kierowca stracił przytomność, dlatego też zdecydowali o wybiciu szyby i wyciągnięciu go na zewnątrz. Gdy tylko mężczyzna opuścił swój pojazd, obudził się.

Ratownicy medyczni przewieźli kierowcę na obserwację do szpitala w Olsztynie. Wstępne badanie nie potwierdziło, aby 32-latek był chory. Co ciekawe, również badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu w jego organizmie.

Koniecznie przeczytaj: Olsztyn: dwóch pijanych kierowców prowadziło na zmianę busa. Po drodze poruszali się charakterystycznym „wężykiem” [WIDEO]

Czytaj też: Antypolski incydent we Lwowie. Konsulat RP oblany czerwoną farbą. Pojawił się też napis

Sam mężczyzna nie potrafił logicznie wytłumaczyć swojego zachowania. W związku z podejrzeniem, że mógł przedawkować środki odurzające, pobrano mu krew do dalszych badań.

Wiadomo już, że na pewno odpowie za prowadzenie pojazdu bez uprawnień, bowiem podczas kontroli okazało się, że nie posiada prawa jazdy. 

Warto przeczytać: Szaleńcza i wyjątkowo niebezpieczna jazda 18-letniego kierowcy. Uciekał przed policją ulicami Bydgoszczy – pod prąd i 120 km/h [wideo]

Podziel się