Szukaj

Kierowca autobusu ze Szczecina postanowił filmować piratów drogowych. Zarejestrowane nagrania publikuje w internecie [wideo]

18-05-2018 00:10
Piraci drogowi w Szczecinie Fot. Autobusem po Szczecinie / Facebook
Podziel się

Zdaniem kierowcy autobusu ze Szczecina, w jego mieście uczestnicy ruchu drogowego często łamią przepisy. Z tego powodu postanowił zakupić kamerę, nagrywać piratów, a następnie materiały zamieszczać w internecie.

Pan Maciej od roku pracuje jako kierowca autobusu. Przez ten czas niejednokrotnie widział łamane przez innych uczestników ruchu drogowego przepisy. Postanowił, że nie będzie się temu biernie przyglądał. Mężczyzna zakupił więc kamerę, którą rejestruje zdarzenia na jezdni.

Kierowca autobusu założył na Facebooku specjalną stronę – Autobusem po Szczecinie. To na nią trafiają nagrane materiały. Od końca stycznia uzbierało się ich kilkadziesiąt.

Koniecznie przeczytaj: Polski kierowca zaatakowany. Brytyjczyk wpadł w szał [WIDEO]

Czytaj też: Niemcy: imigrant przyłapany na gorącym uczynku. Kierowca złapał go za szyję i nie chciał puścić! [WIDEO]

Przez ostatni rok widziałem aż za dużo. Takie zachowania to niestety przykry standard. Tak jak nieustępowanie autobusowi wyjeżdżającemu z zatoczki. Przepisy mówią jasno, jak należy się zachować, ale sami widzimy, co robią kierowcy

– powiedział dziennikarzowi RMF FM pan Maciej.

Największą popularnością wśród internautów cieszy się poniższe nagrania:

Warto przeczytać: Muzułmanka w burce wyciągana z autobusu przez antyterrorystów w Londynie [WIDEO]

Podziel się