Szukaj

Kidawa-Błońska znalazła wytłumaczenie dla Nitrasa: „Niczego nie szukał. Jego uwagę zwróciła sterta książek leżących na podłodze” [WIDEO]

29-12-2016 13:28
Małgorzata Kidawa-Błońska, PO Fot. Adrian Grycuk / wikimedia.org / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Małgorzata Kidawa-Błońska z Platformy Obywatelskiej w dzisiejszym wywiadzie na antenie Programu 1 Polskiego Radia odniosła się do wczorajszego zachowania swojego kolegi z partii, Sławomira Nitrasa, który przeszukiwał rzeczy posłów Prawa i Sprawiedliwości pozostawione na sali sejmowej.

Posłanka, która była w czwartek gościem „Sygnałów dnia”, zapytana o opublikowane wczoraj nagranie z Nitrasem w roli głównej, znalazła dość zaskakujące wytłumaczenie dla zachowania polityka.

Nie słuchał niczego. Jego uwagę zwróciła sterta książek leżących na podłodze. W Sejmie książki leżące na podłodze, pod ławkami sejmowymi muszą zwrócić uwagę. To nie leżała jedna książka, bo pewnie na 1 czy 2 nikt nie zwróciłby uwagi. Książek nie rzuca się na podłogę – tłumaczyła Kidawa-Błońska.

Koniecznie przeczytaj: Oblane farbą drzwi Joachima Brudzińskiego (PiS) czyści… Sławomir Nitras z PO

Czytaj też: Poseł PO robi „inspekcję”. Skrupulatnie przeszukuje rzeczy należące do polityków PiS [WIDEO]

Przypomnijmy, że wczoraj poseł Nitras z kolei przekonywał, że przeszukując nie swoje rzeczy, „wykonywał obowiązki dziennikarzy pod ich nieobecność w Sejmie”.

Warto przeczytać: Skandaliczne żądania posłów. Wydali już 50 tys. zł, chcą dla siebie kolejnych 25 tys. na „sport i rekreację”

Podziel się