Szukaj

Kędzierzyn-Koźle: Atak na nieletnią dziewczynę. Policja szuka tego mężczyzny [wideo]

31-01-2019 19:43
Kędzierzyn-Koźle, policja szuka mężczyzny podejrzanego o atak na nieletnią Fot. polica / Policja Kędzierzyn-Koźle / screen
Podziel się

Policja z Kędzierzyna-Koźla szuka mężczyzny podejrzanego o zaatakowanie nieletniej. Wizerunek sprawcy uchwyciły kamery monitoringu.

Do zdarzenia doszło 13 grudnia ok. godz. 16.00 na jednym z osiedli w Kędzierzynie-Koźlu. Ktoś na klatce schodowej zaszedł nieletnią dziewczynę od tyłu i zasłonił jej usta ręką. Napastnik po chwili puścił małoletnią i wybiegł z bloku. Sprawę na policję zgłosiła matka pokrzywdzonej.

Wizerunek podejrzanego zarejestrowały kamery. Poszukiwany mężczyzna ma ok 40 lat, ok. 170 cm wzrostu i krótkie czarne włosy zaczesane na bok.

Koniecznie przeczytaj: W Lublinie doszło do ataku nożownika. Nie żyje jedna osoba, policji udało się zatrzymać mężczyznę podejrzanego o morderstwo

Czytaj też: Atak nożownika na lotnisku w Amsterdamie. Policja otworzyła ogień [WIDEO]

Osoby, które rozpoznają podejrzanego mężczyznę lub mają inne dodatkowe informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamość, proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym kędzierzyńsko-kozielskiej policji pod nr tel. 77 472 46 03 lub 112.

Warto przeczytać: Lubuska policja publikuje nagranie z zatrzymania mężczyzny podejrzewanego o gwałt na 8-latce [WIDEO]

Podziel się