Szukaj

Wielki karambol pod Olsztynem. Zderzyło się kilkanaście aut, dwie osoby w szpitalu [foto+wideo]

24-11-2018 14:53
Karambol pod Olsztynem Fot. Wiadomosci.Olsztyn.pl / Facebook
Podziel się

Między Olsztynem a Olsztynkiem dzisiaj około godz. 7.00 rano doszło do karambolu na drodze ekspresowej nr 51. W wypadki brało udział 18 aut, dwie osoby trafiły do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce niedaleko miejscowości Miodówko. Wśród rozbitych pojazdów są auta osobowe, dwie ciężarówki i nieoznakowany radiowóz. Policja przekazała, że w sumie w kilku zderzeniach wzięło udział kilkanaście aut - informuje radio RMF FM. Były to w większości kolizje, ale też jeden wypadek.

W wyniku karambolu zostały ranne dwie kobiety w wieku około 30 lat. Na szczęście nikt nie zginął. Do wypadku przyczyniły się niekorzystne warunki pogodowe – jezdnia była bardzo śliska z powodu padającego marznącego deszczu.

Koniecznie przeczytaj: Feministki protestowały pod Sejmem, domagając się „swobody reprodukcyjnej”. Przyszło kilka osób [wideo]

Czytaj też: Mazowieckie: Brutalna bójka nastolatek pod szkodą. Bulwersujące zachowanie świadków [+18 wideo]

Nagranie i zdjęcia poniżej:

Na miejscu zdarzenia jest ślisko - tworzy się gołoledź. Nie dajcie się zaskoczyć zimie, jedźcie ostrożnie!

- zaapelowała lokalna policja na Twitterze.

Synoptycy ostrzegali dzisiaj przed gołoledzią na Warmii i Mazurach, Mazowszu, Lubelszczyźnie oraz na Podlasiu.

Do groźnego wypadku dzisiaj rano doszło również na autostradzie A2 w okolicy Wrześni w Wielkopolsce. W tył ciężarówki wjechał bus. Zginęła jedna osoba.

Wypadek śmiertelny miał miejsce także w sobotę rano ok. godz. 7.00 przy ul. Jana Pawła II w Elblągu – informuje polsatnews.pl. Kierowca fiata wpadł w poślizg, zjechał na lewy pas i uderzył w barierę ochronną. W stojące auto wjechała jeszcze honda. Kierowca fiata wyszedł z pojazdu, aby ustawić trójkąt ostrzegawczy, wtedy został potrącony przez bmw.

Warto przeczytać: Wpadka Lecha Wałęsy. Powiedział szczerze, co myśli o dziennikarce. Nie wiedział, że jest nagrywany [wideo]

Podziel się