Szukaj

Kamila Gasiuk-Pihowicz po zamachu w Manchesterze przestrzega przed... „uprzedzeniami”

24-05-2017 22:24
Kamila Gasiuk-Pihowicz, Nowoczesna Fot. Adrian Gryciuk / wikimedia.org / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Kolejny krwawy zamach terrorystyczny dokonany w Europie przez muzułmańskiego radykała nie wydaje się zmuszać do jakiejkolwiek refleksji większości lewicowych polityków. Tym razem przed „uprzedzeniami” ostrzegała posłanka Nowoczesnej, Kamila Gasiuk-Pihowicz.

W czasie zamachu, do jakiego doszło w poniedziałek w Manchesterze, zginęły 22 osoby, kilkadziesiąt zostało rannych; ofiarami były głównie dzieci. Zamachowcem okazał się 22-letni muzułmanin Salman Abedi, z pochodzenia Libijczyk.

Kamila Gasiuk-Pihowicz, która skomentowała zamach w Manchesterze na Twitterze przestrzegła przed „sianiem strachu” i kierowaniem się „uprzedzeniami”.

Wyrazy współczucia dla rodzin ofiar z #Manchester. Walka z terroryzmem wymaga solidarnej współpracy. Sianie strachu i uprzedzeń nie popr. Bezp – napisała posłanka Nowoczesnej.

Koniecznie przeczytaj: Posłanka Nowoczesnej nie widzi związku między muzułmańskimi imigrantami a zamachami terrorystycznymi

Czytaj też: Zamach w Manchesterze. Co najmniej 22 ofiary śmiertelne [WIDEO]

Internauci, oburzeni takim stawianiem sprawy przez polityk, nie pozostawili na niej suchej nitki. Poniżej niektóre z komentarzy.

Dodajmy, że wczoraj Gasiuk-Pihowicz przekonywała, że nie można łączyć napływu muzułmańskich imigrantów do Europy z kolejnymi zamachami terrorystycznymi: Posłanka Nowoczesnej nie widzi związku między muzułmańskimi imigrantami a zamachami terrorystycznymi.

Warto przeczytać: Posłanka Nowoczesnej wyjaśnia, dlaczego sondaż jest lepszy od referendum konstytucyjnego [WIDEO]

Podziel się