Szukaj

Jarosław Kaczyński oglądał „Ucho prezesa”. Miał tylko jedno zastrzeżenie [WIDEO]

15-01-2017 12:45
Jarosław Kaczyński podczas forum Ekonomicznego w Krynicy Fot. Piotr Drabik / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

Sporo emocji wywołuje nowy miniserial satyryczny stworzony przez Roberta Górskiego. W „Uchu Prezesa” główną postacią jest grany przez kabareciarza Jarosław Kaczyński. Jak się okazuje prezes PiS także ogląda satyryczną produkcję na swój temat.

Przed premierą pierwszych odcinków „Ucha Prezesa” polityk PiS Joachim Brudziński zaznaczał, że Jarosław Kaczyński ma duży dystans do siebie. Dodał też, że jeżeli produkcja będzie miała wysoki poziom i nie będzie obraźliwa, to nie ma powodów, aby sądzić, że prezes PiS źle ją przyjmie.

Teraz jedna z dziennikarek TVN-u zapytała wicemarszałka Senatu Adama Bielana, czy Jarosław Kaczyński oglądał satyryczną produkcję Roberta Górskiego. Poseł odparł, że tak, choć prezes PiS ma jedno zastrzeżenie.

Koniecznie przeczytaj: Jarosław Kaczyński ocenia „Ucho Prezesa”. Przy okazji „zdradza sekrety” swoich kotów [WIDEO]

Czytaj też: Niesiołowski krytykuje „Ucho Prezesa”: „Działa na korzyść PiS-u”

Tak. Oglądaliśmy pierwsze 2 odcinki w poniedziałek. Zwrócił uwagę na fakt, że koty nie piją mleka;-) - napisał Bielan na swoim koncie na Twitterze.

Poniżej dwa pierwsze odcinki „Ucha Prezesa”.

Poniżej dwa pierwsze odcinki „Ucha Prezesa”.

W sieci ukazał się już zwiastun trzeciego odcinka miniserialu Roberta Górskiego.

Warto przeczytać: Kaczyński o „Uchu Prezesa”: Rozmija się z rzeczywistością. Są ludzie, którzy mogą czuć się skrzywdzeni

Podziel się