Szukaj

Joanna Schmidt została twarzą programu… „Aktywna rodzina”

30-05-2017 21:34
Ryszard Petru, Joanna Schmidt w samolocie Twitter / screen Twitter
Podziel się

Twarzą programu „Aktywna rodzina”, którym Nowoczesna zamierza zastąpić rządowy program „Rodzina 500+”, opozycyjna partia wybrała… Joannę Schmidt. Posłankę, znaną z sylwestrowego wypadu do Portugalii i rozbicia rodziny Ryszarda Petru.

W swojej ofensywie programowej Nowoczesna zalicza wpadkę za wpadką. Program, którym opozycyjna partia obiecuje zastąpić rządowy program „Rodzina 500+”, promować ma Joanna Schmidt.

Internauci od razu wytknęli posłance, że osoba, która odpowiada za rozbicie dwóch rodzin (własnej i lidera Nowoczesnej Ryszarda Petru), będzie raczej antyreklamą podobnego, w założeniu prorodzinnego programu.

„To tak, jakby Kwaśniewski brał udział w kampanii antyalkoholowej” – brzmi jeden z komentarzy na Twitterze. „Pani i rodzina? Coś mi tu nie pasuje” – napisał inny internauta.

Koniecznie przeczytaj: Petru o związku ze Schmidt: „Wyborców poruszyła historia moja i Joanny”

Czytaj też: Posłanka Nowoczesnej chciała błysnąć dowcipem. Nie wyszło

Internauci są zgodni, że firmowanie tego typu akcji nazwiskiem posłanki Schmidt jest przeciwskuteczne. Nazywają ją „destruktorem rodziny” i zauważają, że zatrudniani przez Nowoczesną specjaliści od PR znowu zaliczyli wpadkę.

Warto przeczytać: Scheuring-Wielgus w czasie konferencji ujawnia „ksywkę” koleżanki z Nowoczesnej [WIDEO]

Podziel się