Szukaj

Joanna Mucha zmieniła zdanie. Posłanka PO chwali program 500 plus [WIDEO]

21-10-2017 16:16
Joanna Mucha, PO, lipiec 2015 Fot. Adrian Grycuk / wikipedia.org / CC BY-SA 3.0 PL
Podziel się

Była minister sportu w rządzie PO niejednokrotnie ostro krytykowała partię rządzącą - między innymi za sztandarowy projekt „500 plus”. Teraz okazuje się, że Jonna Mucha diametralnie zmieniła zdanie na ten temat.

Posłanka Platformy Obywatelskiej otwarcie przyznała się do zmiany poglądów w czasie ostatniego wywiadu dla „Rzeczpospolitej”.

Prawo i Sprawiedliwość rzeczywiście sformułowało program „500+”, który był bardzo potrzebny i jest bardzo dobry – mówiła Mucha.

Dziennikarz prowadzący rozmowę nie krył zaskoczenia i przypomniał jej, że kiedyś krytykowała ten projekt rządu.

Ja byłam największą krytyczną w Platformie i wycofuję się z tej krytyki w sposób jednoznaczny. Uważam, że jest to bardzo dobry program – odpowiedziała posłanka.

Koniecznie przeczytaj: Morawiecki odbierze 500 plus na drugie dziecko? : „Pewnie tak by się dało. Porozmawiam o tym z rządem i PiS”

Czytaj też: Tego wywiadu TVN nie pokazał. Wkurzona aktorka „spławiła” narzucającą się dziennikarkę [WIDEO]

Jeszcze rok temu Mucha tak oceniała „500 plus”:

Weszliśmy na drogę ku przepaści. Weszliśmy na drogę ku licytacji populistycznej. Weszliśmy na drogę przekupywania wyborców. To się nie może dobrze skończyć. Nie ma takiej możliwości, żeby to się mogło dobrze skończyć – mówiła w kwietniu 2016 r. w rozmowie z „Newsweekiem”.

Warto przeczytać: Szczyt hipokryzji w medialnej wypowiedzi polityka PO. Borys Budka „wie”, jak uratować najważniejszy rządowy program [WIDEO]

Podziel się