Szukaj

Jerzy Grunwald o sytuacji w Szwecji: „Szykują własnemu społeczeństwu drugi Holokaust” [WIDEO]

05-09-2017 00:23
Jerzy Grunwald, muzyk Fot. TVP Info / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Jerzy Grunwald, polski muzyk który 43 lat mieszkał w Szwecji, na antenie TVP Info w mocnych słowach opisał, jak wygląda sytuacja w tym kraju.

Szwedzi żyją w strachu. Boją się wyrażania swoich poglądów, bo każda forma krytyki polityki migracyjnej jest postrzegana jako rasizm, ksenofobia, faszyzm, nietolerancja, nienawiść. To są po prostu wielkie brednie, bełkot, lewacki bełkot, który natychmiast trzeba ukrócić – powiedział Grunwald.

Mam nadzieję, że za rok, może wcześniej, odbędą się wybory, gdzie do głosu dojdzie szwedzka partia Szwedzcy Demokraci, którzy odsuną tych oszołomów od władzy, bo oni szykują własnemu społeczeństwu drugi Holokaust – mówił.

Koniecznie przeczytaj: Wymowna scenka. Imigranci z Afryki podrywają zachwycone nimi Niemki. „Panujemy nad nimi. Jesteśmy królami!” [WIDEO]

Czytaj też: Szwecja: 83% rzekomych uchodźców podających się za dzieci to dorośli

Mówię to z pełną odpowiedzialnością, jako człowiek, który mieszkał tam 43 lata – oni szykują własnemu społeczeństwu drugi Holokaust – podkreślił muzyk.

Niektórych internautów porównanie do Holokaustu oburzyło. Jednocześnie nie brakuje głosów wsparcia dla muzyka, który nie przejmuje się poprawnością polityczną i mówi wprost, jak wygląda sytuacja w Szwecji.

Warto przeczytać: 48 imigrantów z Iraku zniknęło z niemieckiego ośrodka dla uchodźców tuż przy granicy z Polską

Podziel się