Szukaj

Jerzy Grunwald: „Islamizacja Szwecji stała się faktem”. „Znam Szwedów, którzy uciekają do Polski” [WIDEO]

14-04-2017 21:50
Jerzy Grunwald, muzyk Fot. MAntoni / wikimedia.org / CC BY-SA 4.0
Podziel się

Jerzy Grunwald, który do Polski przyjechał do na obchody siódmej rocznicy katastrofy smoleńskiej, przyznał, że planuje powrócić do kraju na stałe. Muzyk, który mieszkał w Szwecji przez wiele lat, mówi, że kraj ten został opanowany przez fanatyzm poprawności politycznej, a islamizacja tego państwa stała się już już faktem.

Fanatyzm poprawności politycznej, jaki ma miejsce w Szwecji, w całej zachodniej Europie sięgnął absurdu. Jest to terror poprawności politycznej, która wręcz zblokowała ludzi, wręcz, w jakimś sensie, podzieliła ludzi, wystraszyła ludzi, bo każda forma polityki czy imigracyjnej czy wyrażania swoich poglądów jest kojarzona z przejawem rasizmu, faszyzmu, homofobii, ksenofobii i tak dalej – powiedział Grunwald.

Koniecznie przeczytaj: Premier Szwecji po zamachu w Sztokholmie... popłakał się

Czytaj też: Obywatel Szwecji zaatakował dwóch mężczyzn w szpitalu w Kościerzynie

Właśnie przeprowadzam się do Polski po 40 latach – oświadczył muzyk, dodając, że tylko on myśli o przeprowadzce nad Wisłę.

Znam moich przyjaciół, Szwedów, którzy przeprowadzają się do Polski. Osobiście znam ich pięciu (…). Szwedzi, którzy nie mają żadnych polskich korzeni. Uciekają po prostu przed islamizacją Szwecji, która stała się faktem – dodał.

Grunwald w czasie wywiadu dla wRealu24 tłumaczył także, dlaczego przyjechał na obchody katastrofy smoleńskiej.

Warto przeczytać: Imigrant z Somalii zgwałcił 80-latkę. Po wyjściu z więzienia zrobił sobie zdjęcie z premierem Szwecji [WIDEO]

Podziel się