Szukaj

Jarosław Kret zapowiada, że wyjedzie, bo nie podoba mu się „ten kraj”: „Ja mam dość tego kraju i tych ludzi. Ja się wyprowadzę z tego kraju!”

04-03-2018 02:33
Jarosław Kret Fot. NOWA / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Znany pogodynek, po tym jak spadła na niego fala krytyki po rozstaniu z Beatą Tadlą, zapowiada, że zamierza wyjechać z Polski do Stanów Zjednoczonych. Jarosław Kret chce uczyć tam na „jakimś” uniwersytecie.

Ja mam dość tego kraju i tych ludzi. Ja się wyprowadzę z tego kraju! Do Stanów! Zacznę uczyć na jakimś uniwersytecie i nikt mnie nie będzie hejtował. Co za kraj?!

- powiedział Jarosław Kret w rozmowie z „SuperExpressem”.

Wcześniej część mediów podawała, że pogodynek odszedł od Beaty Tadli, nie informując jej o tym. Dziennikarka miała dowiedzieć się zerwaniu z internetu. Właśnie te doniesienia stały się powodem ostrej krytyki celebryty.

Koniecznie przeczytaj: Na antenie zrobiło się wyjątkowo niezręcznie. Beata Tadla i Jarosław Kret rozmawiali o... pierścionku zaręczynowym [wideo]

Czytaj też: Jarosław Kaczyński o zrzucaniu na Polskę współodpowiedzialności za Holocaust: „Prawda nie obroni się sama”

Teraz internauci komentują zapowiedzi Kreta o wyjeździe z „tego kraju”.

 

Warto przeczytać: Jarosław Gugała uważa, że Polsce reparacje się nie należą: „Otrzymaliśmy już Gdańsk, Wrocław i inne miasta”. Miażdżąca odpowiedź historyka

Podziel się