Szukaj

Jan Rulewski po ekshumacjach ofiar katastrofy smoleńskiej: „Ogarnia mnie obrzydzenie…” [WIDEO]

05-06-2017 21:38
Jan Rulewski w TVP Fot. TVP Info / twitter / screen Twitter
Podziel się

„Ogarnia mnie obrzydzenie, że niektórzy bliscy ofiar wywołują zgorszenie mówiąc, że ich bliska osoba nie może spoczywać obok innej osoby” – w tak szokujący sposób komentował wyniki ekshumacji ofiar katastrofy senator Platformy Obywatelskiej.

Jan Rulewski z PO na antenie TVP Info przekonywał, że polskie władze nie miały możliwości oddziaływania na rosyjskie instytucje. Odnosząc się do wstrząsających wyników ekshumacji ofiar oraz komentarzy na ten temat, w sposób szokujący wypowiedział się o bliskich ofiar.

Jestem więcej niż zszokowany polską kłótnią nad grobami, nieznaną nigdzie w świecie. Na ogół na cmentarzach panuje cisza. Prokuratura zamiast badać przyczyny wypadku dokonuje wiwisekcji ułożenia ciał. Ogarnia mnie obrzydzenie, że niektórzy bliscy ofiar wywołują zgorszenie mówiąc, że ich bliska osoba nie może spoczywać obok innej osoby – mówił.

Koniecznie przeczytaj: Sikorski komentował ekshumacje ofiar katastrofy smoleńskiej i napotkał celną ripostę

Czytaj też: Sławomir Neumann: „Ofiary katastrofy smoleńskiej powinny być pochowane we wspólnym grobie” [WIDEO]

Trudno słuchać tego co pan mówi – zareagował na słowa Rulewskiego Jacek Sasin, poseł Prawa i Sprawiedliwości.

Jestem wstrząśnięty ostatnimi doniesieniami. Jestem zły i oburzony na tych, którzy się tego dopuścili. Jestem zły na Rosjan, którzy tak traktowali ofiary, nikogo nie można tak traktować. Jestem też zły na tych, którzy nas oszukiwali – dodał.

Warto przeczytać: Dosadna riposta posła PiS na słowa Sławomira Neumanna o ofiarach katastrofy smoleńskiej

Podziel się