Szukaj

Patryk Jaki zaprezentował swoje umiejętności piłkarskie. Wykonał dość widowiskową sztuczkę [wideo]

11-06-2018 18:17
Patryk Jaki na boisku Fot. Hakados / Twitter,com / screen Twitter
Podziel się

W ostatnim czasie kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy, Patryk Jaki w swojej kampanii wyborczej wyraźnie zaakcentował wątki piłkarskie. Najpierw zorganizował konferencję prasową pod stadionem Legii, a następnie podczas wspólnej gry z m.in. Markiem Citko zaprezentował swoje umiejętności. Nagranie z występu polityka opublikowano na Twitterze.

Na filmie opublikowanym przez jednego z internautów widzimy, jak kandydat na prezydenta Warszawy, Patryk Jaki prezentuje swoje nieprzeciętne umiejętności piłkarskie. Najpierw wiceminister sprawiedliowości podbija piłkę nogami, wykonując tzw. „żonglerkę”, a następnie podrzuca futbolówkę do góry i przyjmuje na kark.

Koniecznie przeczytaj: Wiceminister Sprawiedliwości Patryk Jaki skomentował obecne naciski Izraela na polskie władze. Padły niezwykle mocne słowa [WIDEO]

Czytaj też: Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki mocno odpowiada posłowi Nowoczesnej. „Prosto z robienia naleśników został szefem pływalni” [wideo]

Warto w tym miejscu podkreślił, że Patryk Jaki nie jest zupełnym piłkarskim laikiem. W przeszłości uprawiał tą dyscyplinę sportu, grając w barwach Odry Opole. Jak zaznaczył  serwis sportowefakty.pl, polityk wspominał, że swoją karierę w tym klubie rozpoczynał od podawania piłek, a następnie systematycznie wspinał się po kolejnych szczeblach. I tak występował w tej drużynie w poszczególnych kategoriach wiekowych (od trampkarza do juniora).

Obecnie wiceminister sprawiedliowości przyznaje, że wciąż bardzo mocno kibicuje Odrze Opole. Jak jednak dodał, z racji tego, iż zamieszkał w Warszawie regularnie uczęszcza na mecze Legii. 

Warto przeczytać: Patryk Jaki w TVN: „Neonaziści zostali zarejestrowani w Polsce za czasów PO” [WIDEO]

Podziel się