Szukaj

Starcie Patryka Jakiego z dziennikarzem TVN-u. Po słowach polityka Prawa i Sprawiedliwości zapadła wymowna cisza [wideo]

17-05-2018 16:53
Patryk Jaki odpowiada dziennikarzowi TVN24 Fot. BAT / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Dziś obradowała Komisja Weryfikacyjna. Z tego powodu dziennikarze zadawali pytania Patrykowi Jakiemu. Szczególnie dociekliwy był reporter TVN24. Jego pytanie dotyczyło pieniędzy przekazanych na Caritas.

Dziennikarz TVN24 zapytał Patryka Jakiego o to, czy ten oddał już pieniądze z nagród na Caritas. Polityk Prawa i Sprawiedliwości powiedział, że już to zrobił, po czym zapytał:

Cóż więcej mogę TVN-owi wytłumaczyć?

Mimo to dziennikarz nie ustępował i dalej próbował drążyć temat. To rozzłościło Jakiego, który powiedział, że może  w dowolnej chwili pokazać swoje przelewy. Następnie polityk postanowił się ogryźć, mówiąc:

Koniecznie przeczytaj: Sebastian Kaleta ujawnił informacje na temat wysokości nagród dla urzędników zajmujących się reprywatyzacją. „Dane, które otrzymaliśmy, są szokujące”

Czytaj też: Patryk Jaki zaprezentował swoje umiejętności piłkarskie. Wykonał dość widowiskową sztuczkę [wideo]

Co z Hanną Gronkiewicz-Waltz? Czy przedstawiciele stacji TVN zapytali panią prezydent, czy oddała te pieniądze? Bo ja oddałem.

Jaki dodał również, że jego nagrody wyniosły 32 tysiące złotych. Czyli tyle, ile prezydent Warszawy wydzwoniła w ciągu miesiąca. Po ripoście polityka zapanowała wymowna cisza, którą najlepiej obrazuje poniższe nagranie:

Warto przeczytać: Patryk Jaki odpowiada dziennikarzowi TVN-u. Redaktor chciał sprawdzić wiedzę polityka, ten był jednak dobrze przygotowany [wideo]

Podziel się