Szukaj

Jak w praktyce wyglądają rządy Roberta Biedronia w Słupsku? Miał być dynamiczny rozwój miasta, nie wyszło...

10-03-2017 14:53
Robert Biedroń w Sejmie Fot. Robert Biedroń / wikimedia.org / CC BY-SA 2.0
Podziel się

Przed formalnym objęciem stanowiska prezydenta miasta Robert Biedroń zapowiadał, że za jego rządów miasto się unowocześni - zostaną wprowadzone nowe inwestycje i miejsca pracy, które pozwolą na rozwój i podniesienie poziomu życia mieszkańców.

W praktyce rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Redakcja „Wiadomości” zainteresowała się pracą byłego posła Twojego Ruchu na stanowisku prezydenta Słupska. Z informacji dziennikarzy wynika, że Robert Biedroń częściej niż w ratuszu przebywał poza granicami kraju. Odwiedził takie państwa jak USA, Turcja, Niemcy, Gruzja. Łącznie odbył ponad 70 wizyt służbowych, z czego 23 to wyjazdy zagraniczne.

Praktyka takiego administrowania miastem spotkała się oczywiście z krytyką radnych. Anna Mrowińska z PiS powiedziała, że polityk w ciągu niespełna dwóch lat swojej prezydentury dwukrotnie okrążył glob ziemski. Biedroń na te zarzuty odpowiedział, że jego działalność służy promocji miasta. Część radnych z opozycji uważa, że wyjazdy służą głównie do promocji osoby samego Roberta Biedronia.  

Koniecznie przeczytaj: Robert Biedroń do dziennikarki: „Cierpliwie czekałem, tak jak pani lubi - na kolanach...” [WIDEO]

Czytaj też: Ksiądz Oko miażdży Biedronia w „Skandalistach”. Zezwierzęcenie i udawana monogamia [WIDEO]

Warto przeczytać: Ryszard Petru przekonywał o korzyściach z przyjęcia euro. Robert Winnicki wykazał, w czyim interesie tak naprawdę działa szef Nowoczesnej [WIDEO]

Podziel się