Szukaj

Jacek Międlar ostro odpowiada dziennikarzowi TVN. „Z szczurami nie rozmawiam” [WIDEO]

04-10-2017 14:03
Jacek Międlar Fot. eMisjaTV / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Po ostatniej rozprawie Jacka Międlara, którego sąd skazał za znieważenie posłanki Nowoczesnej Joanny Scheuring-Wielgus, były duchowny rozmawiał z mediami. Kiedy podszedł do niego dziennikarz TVN, Międlar zareagował bardzo ostro.

Kilka dni temu Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia skazał Jacka Międlara za znieważenie na Twitterze Joanny Scheuring-Wielgus. Chodzi o wpis z fotografią posłanki i komentarzem: „Konfidentka, zwolenniczka zabijania (aborcji) i islamizacji. Kiedyś dla takich była brzytwa! Dziś prawda i modlitwa?”.

Sąd uznał, że wpis nie spełnia znamion publicznego nawoływania do zabójstwa i nie zawiera groźby, jednak można go uznać za zniewagę. Wyrok, jaki zasądzono, to sześć miesięcy prac społecznych.

Koniecznie przeczytaj: Jacek Żakowski chciał przekonać widzów, że nie potrzebują broni w domu. Mocna riposta posła Kukiz’15 [WIDEO]

Czytaj też: Antoni Macierewicz kontra dziennikarz TVN. Szef MON i tym razem nie odpuścił reporterowi stacji [WIDEO]

Po rozprawie Międlar rozmawiał z mediami, jednak nie z dziennikarzem TVN-u. Były duchowny, powiązany z środowiskiem narodowym odpowiedział na pytania reportera krótkim tekstem.

Z szczurami nie rozmawiam – rzucił Międlar.

Cały materiał tutaj:

Warto przeczytać: Tego wywiadu TVN nie pokazał. Wkurzona aktorka „spławiła” narzucającą się dziennikarkę [WIDEO]

Podziel się