Szukaj

Kinga Gajewska została... „królową papieru toaletowego”. Internet umiera ze śmiechu po „wyznaniu” posłanki PO [WIDEO + FOTO]

26-09-2017 21:48
Posłanka PO, Kinga Gajewska-Płochocka, styczeń 2016 Fot. Tomasz Kiełczewski / wikipedia.org / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Młoda posłanka Platformy Obywatelskiej nie ma ostatnio szczęścia do wywiadów. Kinga Gajewska stała się obiektem internetowych kpin, po tym jak pochwaliła się swoim „osiągnięciem” w samorządzie szkolnym.

Gajewska, która rozmawiała z Jarosławem Kuźniarem w wywiadzie dla Onet.pl, wyznała między innymi, że do swoich sukcesów z okresu młodości zalicza… załatwienie papieru toaletowego w szkolnych toaletach.

Zawsze chciałam wpływać na to co mnie otacza. Jak miałam 8 lat w naszym mieście w Błoniu była niebezpieczna droga. Nie było tam chodnika (…) wystarczy bardzo chcieć pracować – zostałam radną sejmiku i wybudowałam ten chodnik. W szkole pamiętam w liceum nie było papieru toaletowego, to zostałam przewodniczącą szkoły i ten papier był później – mówiła młoda posłanka PO.

Koniecznie przeczytaj: Wpadka Kingi Gajewskiej w czasie wywiadu: Właśnie skończyłam „Annę Kareninę”. Autor? Bułhakow

Czytaj też: Joanna Mucha zmieniła zdanie. Posłanka PO chwali program 500 plus [WIDEO]

Internauci nie mieli litości dla Gajewskiej, która szybko została okrzyknięta „królową papieru toaletowego”. Wkrótce zaczęły się pojawiać kolejne memy.

Wypowiedź posłanki PO skomentował także prezes Ruchu Narodowego, który pochwalił się zupełnie innymi osiągnięciami z czasów pracy w samorządzie szkolnym.

Ja w III LO też byłem przewodniczącym Samorząd Uczniowski w ZSP im. A. Mickiewicza w Lubaniu. Walczyłem m.in. o to by na początku każdej uroczystości typu rozpoczęcie roku szkolnego był grany hymn państwowy (w 2002/03 jeszcze tego nie było). Potem – m.in. o rzetelną debatę ws. referendum dotyczącego wstępowania do UE.

Każdy ma swoje priorytety i życiowe sukcesy :) – napisał na Facebooku Robert Winnicki.

Warto przeczytać: Kinga Rusin się wściekła. Tłumaczy się z wpisu o uchodźcach i atakuje: „Idźcie przeprosić za to do kościoła, pseudo-katolicy”

Podziel się