Szukaj

Internauta zapytał na oficjalnym profilu Nowoczesnej, dlaczego Ryszard Petru nazywany jest ekonomistą. Odpowiedź, którą otrzymał zwala z nóg [FOTO]

14-02-2018 10:48
Ryszard Petru Fot. Piotr Drabik / wikimedia.org / CC BY 2.0
Podziel się

Kompetencje ekonomiczne Ryszarda Petru niemal od samego początku jego publicznej działalności budzą poważne wątpliwości. W związku z tym jeden z internautów usiłował dowiedzieć się od Nowoczesnej, dlaczego polityk ciągle nazywany jest ekonomistą, mimo iż ukończył stosunki międzynarodowe. Osoba administrująca profilem ugrupowania udzieliła wyjątkowo absurdalnej odpowiedzi.

Nowoczesna, dlaczego nazywacie Ryszarda Petru ekonomistą skoro ukończył stosunki międzynarodowe? - dociekał internauta.

Osoba odpowiedzialna za oficjalny profil partii mogłaby w tym miejscu argumentować, że Petru, choć nie jest ekonomistą z wykształcenia, to jednak studiował na kierunku mającym z ekonomią trochę wspólnego (polityk ukończył międzynarodowe stosunki gospodarcze i polityczne w SGH), jednak zdecydowała się na inną linię obrony.

Koniecznie przeczytaj: Adam Andruszkiewicz żartuje z byłego lidera Nowoczesnej. Poseł ironicznie podsumował, do czego najlepsze kwalifikacje ma Ryszard Petru [wideo]

Czytaj też: Adam Małysz ma dość i w zdecydowany sposób odpowiada Janowi Ziobrze: „W związku z wywołaniem mnie do tablicy informuję, że...” [FOTO]

Ryszard Petru został porównany do… Adama Małysza.

Cześć Bartek! Adam Małysz ukończył szkołę zawodową o profilu blacharz-dekarz, dlaczego nazywasz go skoczkiem narciarskim? - brzmiała odpowiedź ze strony Nowoczesnej.

Może dlatego że był cztery razy mistrzem świata! - bezlitośnie zripostował internauta.

Ta zabawna rozmowa zwróciła uwagę internautów, którzy w swoich komentarzach docenili „błyskotliwość” odpowiedzi ze strony profilu Nowoczesnej:

Warto przeczytać: „Powiem szczerze, że jestem zbulwersowany”. Adam Małysz w mocnych słowach odpowiada na obraźliwy felieton w „Gazecie Wyborczej”

Podziel się