Szukaj

Internet płacze ze śmiechu po publikacji nowego spotu PO. „Nic głupszego dzisiaj nie zobaczycie” „Widać rękę strategów Komorowskiego" [WIDEO]

31-12-2017 01:46
Świąteczny spot PO Fot. Platforma Obywatelska / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Osoby odpowiadające za stworzenie nowego spotu Platformy Obywatelskiej zdecydowanie się nie popisały. Internauci nie zostawiają suchej nikt na antyrządowej kampanii opozycji.

Trwający 3 minuty 28 sekund film miał, przynajmniej według założeń twórców, pokazać negatywne skutki polityki rządu, m.in. programu 500 plus. Spot okazał się jednak wyjątkowo mało przekonujący, sztuczny i drętwy, a według opinii wielu - po prostu żenujący.

Bohaterką filmu opublikowanego przez PO w Boże Narodzenie jest młoda kobieta, która rozmawia ze swoją matką przez telefon. W tle widać małe dziecko ubierające choinkę.

Koniecznie przeczytaj: Dziennikarza zamurowało po tej wypowiedzi posła PO. Prawda jednak bardzo szybko wyszła na jaw [WIDEO]

Czytaj też: Wpadka posła Platformy. Halicki straszył nielegalną bronią PiS-u. Okazało się, że kupiono ją za PO [WIDEO+FOTO]

W trakcie rozmowy nie brakuje politycznych aluzji. Pojawiają się narzekania na podwyżki cen żywności, które mają być związane z polityką rządu.

„Mamo, przecież wiesz, że dla jednych 500 plus, a dla innych minus 500. I nic na to nie poradzisz” - mówi bohaterka spotu.

Dalej słyszymy m.in. o braku finansowania in vitro, chwilę później pojawia się nawet aluzja do „ojca Dyrektora”. Wszystko przeplatane jest mało zabawnymi dowcipami.

Kobieta pytana przez matkę o podwyżkę cen jajek odpowiada: „A skąd ja mogę wiedzieć dlaczego podrożały, przecież to nie ja je znoszę?”

„Nie wiem, nie wiem. Może odleciały do ciepłych krajów i teraz trzeba płacić za transport” - dodaje po chwili.

Internet bezlitośnie skomentował materiał wypuszczony przez PO. Wielu komentujących twierdzi wręcz, że to idealny prezent dla rządu. Niektórzy zastanawiają się nawet, czy przypadkiem spotu nie sfinansował ktoś z... PiS.

Oglądając poniższy film, nie trudno dziwić się takim opiniom.

Wcześniej spot PO można było zobaczyć w wersji skróconej.

Poniżej niektóre z komentarzy:

Warto przeczytać: KOD nagrał kolejny spot propagandowy. Wystąpili w nim mężczyźni pochodzący z... Afryki. Nagranie rozbawiło internautów do łez [WIDEO]

Podziel się